Libra Zůstává Volatilní Na Brexit Nejistoty

 

Sterling libra obchoduje včera v široké škále versus dolar, vedl o Brexit související zprávy, zatímco lhůta pro britský exit z EU je jen dva dny pryč. GBP/USD měnový pár pohyboval v téměř 100 pip rozsahu, když investoři reagovali na různé titulky, z nichž se většina ukázala, že Brexit dohody byl žádný způsob, jak v blízkosti závěru. GBP/USD měnový pár zaznamenal vysoké 1.3122 a minimum 1.3016 včera a je v současné době obchodování v blízkosti 1.3050 v době psaní tohoto článku.

V Asijské seance a na začátku Londýnské seance, pár GBP/USD pohyboval vyšší, zejména díky celkově NÁS slabost dolaru. Pár klesl bezprostředně po zasedání v Londýně začal jako zprávy zlomil, že jednání mezi strany Práce (opozice) a Konzervativní Strany (vládnoucí) se obrátil plodné.

Jednání mezi německou Kancléřkou Angelou Merkelovou a Britským premiérem Theresa May se zdá být úspěšný jako německý vůdce naznačil rozšíření Brexit termín. PREMIÉR měl také jednání s francouzským Prezidentem Emmanuel Macron, kteří užívali tvrdé linie na Brexit.

Mezitím, Předseda Evropské Rady Donald Tusk prohlásil, že EU by se měla podívat na možnosti, které dává velké BRITÁNII "flexibilní" odložení až do roku Brexit, s volbou jít ven dříve, pokud dohoda je prošel.

Tusk dále řekl, že umožňuje prodloužení lhůty do 30. června jako Theresa mayová žádá "by se zvýšit riziko válcování série krátkých rozšíření a mimořádných summitů, vytváření nových cliff-edge data."

Tusk se domnívá, že "tam by bylo riziko náhodného ne-jednat Brexit" pokud se Evropská Rada nedokáže nabídnout prodloužení.

Tusk řekl, "Jednou z možností by být flexibilní prodloužení, které bude trvat jen tak dlouho, jak je třeba, a ne déle než jeden rok, jako po tomto datu budeme muset rozhodnout jednomyslně na některých klíčových Evropských projektů."

Ve dnech, které přijdou, kabelové výkon je předpokládané být veden především tím, že Brexit související vývoj. Pár GBP/USD krátkodobý trend bude pravděpodobně ovlivněn několika makroekonomických údajů, které je naplánováno být propuštěn dnes, a EU konference.

Technicky vzato, pár GBP/USD zůstává rozsah vázán mezi 1.2750 a 1.3280 úrovni. Oscilátoru z klouzavý průměr má negativní čtení. Jako výsledek očekáváme, že pár se přesunout dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: