Amazon Získat Celé Potraviny pro $13,7 Miliard

 
Akciový e-commerce obří Amazon Inc (NASDAQ: AMZN) otevřel s pozitivní mezeru na pátek a získal $23.54 uzavřel na $987.71. Hlavním důvodem pro uptrend je oznámení o 13,7 mld $akvizice společnosti Whole Foods Market (NASDAQ: WFM), prodejce přírodní a organické potraviny. Spekulace je zralé, že nabídkou na odkup by mohl vyvolat válku. Nicméně s ohledem na skutečnost, že Velkoobchodní Potraviny přijali, které mají být získány tím, že Amazon za $42/akcii v hotovosti, jsme přesvědčeni, že sklad Amazonu by i nadále pohybovat na vzestupnou dráhu v nadcházejících týdnech.

Je-li pořízení Celé Potraviny prochází, jak bylo plánováno v druhé polovině roku 2017, pak by to zřídit novou kapitolu v americkém obchodu s potravinami. Akcie několika jídlo a domácí produkt prodejci, včetně Wal-Mart a Kroger, prudce poklesl, protože trh byl rychle pochopit rozsah poškození akvizice by vytvořit na jejich peněžní toky.

Trh, mezitím, strčil akcie Whole Foods výše pořizovací ceny. Ostatní prodejci by mohl velmi dobře vidět synergie ve výši 600 milionů dolarů z akvizice. Tak, analytici Barclays věří, že někteří prodejci mohou vytvářet nabídkové války, aby se zabránilo Celé Potraviny z pádu v rukou Amazon. Alespoň oni by raději, aby se na pořízení nákladnější. S ohledem na to, Barclays vydala cílovou cenu na 48 dolarů za akcii, zatímco Oppenheimer dal 45 dolarů za akcii za akcie Whole Foods. Kromě toho, Barclays uvedl, že cena může hit vysoký $57 na akcii v případě, že ostatní prodejci se snaží přeplatit Amazon.

Whole Foods uvedla, že bude fungovat jako samostatný subjekt, po akvizici, a i nadále zdroj z jeho důvěryhodných dodavatelů po celém světě. Navíc, John Mackey zůstane jako generální ŘEDITEL Celé Potraviny, a velitelství bude pobyt ve městě Austin (TX).

Amazon již začal dodávat potraviny do několika měst v USA. To je také experimentování checkout-zdarma concept store (Amazon), který umožňuje členy Prime shop a odejít, přičemž je účtováno automaticky prostřednictvím příští generace senzor technologií.

Pořízení Celé Potraviny, která má značné zastoupení v městských centrech, se očekává, že na pomoc Amazon ve svém podnikání dodávky potravin. Navíc, Amazon technologické znalosti by podporu Celé Potraviny. S touto akvizicí, Amazon bude určitě zvýšit svůj podíl na trhu.

Podle analytiků Cowen, Amazon bude 9. největší obchod s potravinami prodejce do konce tohoto roku. Do roku 2021, Amazon se očekává, aby se stal třetí největší prodejce, další pouze na Walmart a Kroger. V poslední době, analytici Cowen zvýšila cílovou cenu na Amazonu pro $1,125, od 1.100 dolarů na akcii.

Technicky vzato, vzestupný trend zůstává nedotčena, jak je uvedeno po růžové barevné trendové linie na obrázku níže. Navíc, populace je také tvoří vzestupný trojúhelník. Rostoucí akumulace/distribuce indikátor potvrzuje nákupní tlak a možnost breakout nad rozsah obchodování.

Získat od uptrend, přejeme si, aby nákup call opce vyprší za týden. Při nastavování obchodu, my se zaměříme na strike cenu o 990 dolarů v hotovosti na trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: