Kiwi Dolar Posiluje na Silná Data PPI

 

Na NZDCAD dvojice byla na klesající poznámka za poslední jeden měsíc. Ropy rally a úrokových sazeb Bank of Canada podpořila posílení Loonie. Podobně, pokles průměrné ceny mléčných výrobků v posledních dvou aukcích měl negativní dopad na Nový Zéland dolar. Domníváme se však, že NZDCAD pár, který uzavřel na 0.9190 na pátek, by se dát do pohybu vyšší, z důvodů uvedených níže.

I přes čistý pokles ceny mléka a mléčných výrobků v červnu aukce, mléčných a masných výrobků zpracovatelského průmyslu se zvýšil o 3.4% a 6,9%, resp. Podle Statistiky Nový Zéland, PPI čtení zvýšil o 1,3% q-o-q. června. V předchozím čtvrtletí, PPI vstupní čtení zvýšil o 0,8%. Analytici očekávali o 0,9% nárůst Producentských cen Vstupů. Podobně, PPI výstupní ceny se zvýšily o 1,3% q-o-q v červnu, nižší než 1,4% skok v předchozím čtvrtletí, ale vyšší než 0,7% nárůst očekávalo na trhu.

V Kanadě, byly spotřebitelské ceny beze změny, v červenci, po 0,1% poklesu v červnu. CPI čtení bylo v souladu s očekáváním. Nicméně, jádro ceny poklesly o 0,1% oproti očekávání 0,1% hmotnosti. Nedávná rally v Kanadském dolaru se očekává, že k utažení měnové politiky, čímž působí jako odstrašující dalšímu zvyšování sazeb Bank of Canada.

Surové ropy, která je jedním z hlavních vývozních příjmů příjmy z Kanady, by pravděpodobně obchodovat v rozmezí $40 až 60 dolarů pro příštích pět let, podle poslední zprávy od Citi je komodita výzkumného týmu. Zejména ve zprávě se také uvádí, že ceny by mohly klesnout až na minimum 30 dolarů za barel, pokud by narušení dodávek snížit o 500.000 barelů denně v příštím roce. Tedy, beze změny CPI dat, nízká pravděpodobnost, že další zvýšení sazeb BoC v roce 2017, a špatný výhled pro ropu změní Kanadský dolar slabý, zatímco silná data PPI posiluje Nový Zéland dolar.

Technicky vzato, NZDCAD dvojice vytvořila býčí swan vzor harmonické, to Znamená, uptrend lze očekávat, že v měnovém páru.

Do obchodu obrácení, dlouhou pozici lze otevřít blízkosti 0.9190, s cílovou cenou 0.9380. Pokud budeme pokračovat s obchod, příkaz stop loss by měl být umístěn níže 0.9040.

Zabýváme se také možnost sázení na uptrend nákupem call opce z vhodného binární broker. Pokračovat s obchod, smlouva by měla zůstat aktivní po dobu jednoho týdne a měnový pár by měl být obchodování v blízkosti 0.9190 na spotovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: