Britská Labour Party Split Libra Posiluje

 

Velká Británie libra prudce vzrostly včera proti dolar po vydání Rightmove House Price Index, který překonal očekávání analytiků. Kromě toho, rozkol v Labouristické Strany ve velké BRITÁNII oficiální opozice, dále podporován útulku, protože je považován za nejlepší zprávou pro Britského Premiéra Theresa May. Z nízké 1.2765, pár GBP/USD shromáždil k vysoké 1.2945, než upevnění na 1.2897.

 

Silné ekonomické údaje a Labour Party split zvyšuje libra

Nejnovější Index Cen nemovitostí poskytována nemovitosti stránky Rightmove uvádí, že dostupnost bydlení v UK je zlepšení na nejrychlejší rychlost v osmi letech. Vlastnictví webové stránky zprávy, že domy byly nabízeny k prodeji za ceny, které byly v průměru o 0,2% vyšší než o rok dříve. To je nejslabší růst od roku 2009 jako prodávající cenu svých domovů v opatrném duchu. Nicméně, Rightmove poukázal na to, že ve velké BRITÁNII je průměrný roční růst mezd o 3,4% byl zákrytových cena požadovali od prodejců na nejvíce rychlé tempo za osm let. To naznačuje, že dům dostupnosti roste ve velké BRITÁNII. Na Rightmove House Price Index získal 0,7% v únoru, po růstu o 0,4% v lednu. Zejména, roční tempo růstu pouze o 0,2%.

V komentáři na Rightmove House Price Index, Miles Shipside, ředitel Rightmove a bydlení analytik trhu, řekl: "Prodejců utlumený cenový je nyní předstihl tím, že vyšší růst průměrné mzdy, což znamená, že kupující cenová dostupnost je na vzestupu nejrychlejším tempem za téměř osm let. Kupující jsou také dána nohy-až o levné sazby hypoték pokud se mohou setkat věřitelů kritéria a položit své ruce na dost velkou zálohu."

Tak daleko, jako politický vývoj se týká, sedm Poslanci odstoupili od Labouristické strany, protestující proti Jeremy Corbyn je manipulace Brexit a Antisemitismu. Poslanci, kteří mají odejít, Luciana Berger, michal Umunna, Chris Leslie, Mike Gapes, Gavin Shuker, Angela Smith a Ann Coffey. Zejména, Poslanci, kteří odstoupili, jsou spolehliví odpůrci Brexit a Antisemitismu. Tito Poslanci již požadoval pro druhé Brexit referendum. Proto Labouristická strana rozchod je vnímána jako pozitivní vývoj pro měny.

Ian Austin, otevřený kritik Jeremy Corbyn, varoval, že další Poslanci zvažují možnost odchodu strany.

Robert Howard, měny analytik společnosti Thomson Reuters, řekl: "Sterling může získat podporu od zprávy, že skupina Práce Poslanců vyhlásí v pondělí odjíždějí do strany."

Howard se domnívá, že rezignace by mohla omezit Corbyn je šance, že se stane příštím premiérem po příštích všeobecných volbách.

Howard řekl: "obdržel moudrost je, že GBP bude tank, když Corbyn je vedle HODIN, protože Práce je na vysoké výdajové politiky, takže cokoliv, co snižuje riziko, že by mělo být dobré pro GBP. V příštích volbách je předběžně naplánován na rok 2022, ale Brexit vývoj může vést k jeho drženi mnohem dříve."

Samuel Tombs, UK Ekonom Pantheon Makroekonomie, řekl: "Práce rozdělit je ta nejlepší zpráva, Theresa May se měl v měsících. Stačí se podívat na to, jak SDP, podpořil Thatcherovou. Konzervativní podíl hlasů klesl na 42% v roce 1983, a to ze 44% v roce 1979. Ale jejich sídlo podíl vzrostl na 61%, a to z 54%. Konzervativní většina se zvýšil o 100."

Proto, ekonomické údaje a politický vývoj prospěch útulku rally.

Technicky vzato, pár GBP/USD se odrazil od supportu na 1.2846. Další hlavní rezistence se očekává, že pouze na úrovně 1.3000. Kromě toho, měnový pár se obchoduje nad jeho 32-denní klouzavý průměr. Oscilátoru z klouzavý průměr je také v pozitivní oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že rostoucí trend bude pokračovat i v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: