Twitter Změní Makléřského Na Citron je "Krátké" Call

 
Akcie Twitter Inc. (NYSE: TWTR) propadla o 12% na úterý poté, co Andrew Odešel, dobře známo, že krátký prodávající, oznámil, že on je zkrat sociální mediální společnost. Je ironií, Vlevo, kdo je s Citron Research, oznámil své rozhodnutí prostřednictvím tweet. I když Twitter popřel některé kontroverzní tvrzení Vlevo, stále očekáváme, že sentiment na akciových zůstat medvědí dokud Facebook dokáže přesvědčit investora, společenství, že uživatelská data je zcela bezpečný. Akcie Twitter uzavřel na $28.45 ve středu.

Podle Andrew Odešel, Twitter je "nejzranitelnější" sociální mediální společnost, jako její činnosti regulace poptávky mnohem více než Facebook. Na základě tohoto argumentu, Nechal se domnívá, že akciový Twitter by mělo být obchodování na $25, a nikoli na $32.

Tweet přichází v době, kdy sociální média gigant Facebook čelí své největší krizi, následující zprávy, že Cambridge Analytica, politické výzkumná firma, získaných údajích, které se týkají 50 milionů Facebook uživatelů bez autorizace. Facebook akcie klesly více než 11%, zatím v Březnu.

V poznámce sarkasmu, Vlevo požádal investory "Počkejte, až senát zjistí, že" Twitter očekává generovat $400 milionů v roce 2018 prodávat uživatelská data prostřednictvím své licenční údaje segmentu. Citron Výzkum také poukázal na to, že Twitter má za cíl generovat 400 milionů dolarů tím, že prodává uživatelská data, a ne prostřednictvím reklamy.

Zejména, Twitter je reklamní příjmy klesly v roce 2017, zatímco údaje licencí vzrostly tržby. Přesně, dat, licenční příjmy se zvýšily na $333 mil, z 282 milionů dolarů v loňském roce. Místo, reklamní příjmy klesly na $2.11$, z $2.25 miliardy v loňském roce.

Dále se uvádí, že "Vedle Facebook a Google, Twitter je nyní vytažena Senátní Předseda Chuck Grassley (R-Iowa), aby slyšení o ochraně osobních údajů 10. dubna."

Kromě toho se zranitelnost týká, Levice má také zdůraznili vysokou vpřed PE poměr Twitter, vzhledem k těm Facebook a Google, a historicky nízké krátkodobé úrokové. Kromě toho, Citron má také poukázal na to, že společnost zasvěcenci prodal/vzdal asi 300 milionů dolarů v hodnotě akcií v poslední době. Takové obrovské množství zasvěcených prodej stalo v roce 2015, kdy populace obchodování na $50. O rok později, akcie propadla na $14. Proto, že Citron je přesvědčen, že záznam incidentu, je pravděpodobné, že i tentokrát.

Twitter vyvrátil Citron tvrzení. Společnost má vyjasnit, že to je "je veřejné ze své podstaty" a že "veřejné tweety, prohlížet a prohledávat každý."

Twitter má také uvedl: "Naše data licenční podnikání pomáhá zachytit úžasnou používá Twitter v návaznosti na to, že veřejné údaje. Naše licenční podnikání není prodat [přímé zprávy], a jakékoliv zprávy o opaku, jsou nepřesné."

I přes tato upřesnění, Twitter je nyní chycen v křížové palbě a akcie budou i nadále zůstává medvědí, dokud Facebook a další sociální média společnosti tento problém vyřešit co nejdříve v nejlepším zájmu investorů.

Technicky vzato, akciový prolomil support na 31.40. Další hlavní podpora existuje pouze na 25. Stochastický oscilátor je klesající směrem k medvědí zóně. Proto očekáváme, čáp zůstat makléřského v krátkodobém horizontu.

Do obchodu převažující sestupný trend, můžeme se podívat na možnosti investování do opce smlouvy. Možnost by uplynula před 5. dubna. Navíc, v době investice, akcie Twitteru by mělo být obchodování na $29.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: