Boeing Shromáždění Na Ratingu Morgan Stanley

 

Akcie Boeing Co. (NYSE: BA) byl jedním z gainers včera, poté, co Morgan Stanley se obrátil vzestupnou na společnosti, zmínku optimismus o komerční letecký sektor. Před dvěma dny, obrany a letecký gigant zveřejnil působivé doručení zprávy za poslední čtvrtletí. Zatímco Dow Jones vzrostl 122.80 bodů, a uzavřel na 24,001.92, Nasdaq na konci obchodní seance na 6,986.07 bodů, a to až 0.42% od předchozího blízko. Boeing skončil čtvrteční obchodní seanci na $352.61, a to až $8.78 nebo 2.55% z dříve blízko.

Akcie Boeing propadly o 6,1% v posledním čtvrtletí, zatímco Dow ztratil 7.1%. Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018, akcie letecký gigant klesl o 13,3% uprostřed rostoucích obav o americko-čínských obchodních vztahů. Vzhledem k masivní expozici firmy na zahraniční trhy, obchodních jednání ovlivnily akcie za téměř rok.

 

Boeing hrábě nahoru dodávky

Morgan Stanley analytik, Rajeev Lalwani, řekl, že Boeing mohl zažít významný nárůst komerčních letadel prodeje v průběhu příštích 12 měsíců. Analytik vzestupně revidován Boeing akcie na "obézní" z "equal weight" a zvýšila cílovou cenu na 450 dolarů, což znamenalo 30.9% vzhůru.

Lalwani řekl: "Nedojde-li k poklesu, odolnost EPS a [volný peněžní tok] profil by měl zůstat v rámci komerčního leteckého průmyslu, který je podporován zisky leteckých společností a letecké dopravy drží stabilní po poklesu cen ropy. Kromě toho předpokládáme, že se růst míchání pocházející z buybacks, výroba túry a zlepšení marže (15%-20%), a to vše z řízení, která se ukázala být nejlepší-v-třída."

Tři dny dříve, Boeing řekl, že během posledního čtvrtletí 238 komerční letadla byly doručeny, a to až od 209 hlásil už před rokem a je vyšší než FactSet konsensus 235 dodávky. Z celkové dodávky 737 model letadla, 173 byly z 148 před rokem. Celkové dodávky obranných, vesmírných a bezpečnostních programů klesl na 32 z 43 v loňském roce.

Ozvěnou Lalwani názor, Charles Minervino, analytik Susquehanna, zahájeno pokrytí Boeing s "pozitivní hodnocení" a $388 cílová cena.

Ve své výzkumné zprávě, Minervino uvedl: "věříme, že komerční letadlo na trhu je stále v pořadí, upcycle, se zákazníky, kteří potřebují nahradit stárnoucí flotily zatímco stravování rostoucí poptávka po cestování."

Zejména, Boeing předstihl svého Evropského konkurenta, společnost Airbus, aby držet svůj titul světových jet maker. Boeing uvedl, že úspěšně vydal rekordní počet letadel v roce 2018, s celkem 806 být úzce vyšší než 800 porody provedené Airbus za stejné období. Airbus také zaostaly o přepravě, zásobování všech-time vysoká 800 letadel pro klienty, versus Boeing 806.

Jako analytik Cowen konkrétně řekl Associated Press, že dodávky Boeingu byly "trochu světla." Nicméně, on uznal, že dodávky jeho poslední 737 MAX překonal očekávání.

Po porážky Boeing v nových letadel objednávky za posledních pět let, Airbus byl nyní sesazen jeho Americký konkurent. Boeing dokončil roku 2018 s čistým pořadí 893 letadla. Airbus měl 747 objednávky, prudký pokles z 1,109 prodal v roce 2017. Silné globální poptávky po letadlech má ramped obou korporací a vytvořil letech nedodělků, pro některé významné typy letadel. Proto můžeme očekávat, že Boeing zůstat optimistický v nadcházejících dnech.

Technicky vzato, akciový Boeing má zlomené nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Indikátor RSI roste, s a čtení přes 50. Jako výsledek, můžeme předvídat akcií pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: