Kohl Bije na 4. čtvrtletí Zisk, Problémy Slabé FY 2020 Výhled

 

Provozovatel obchodní dům Kohl ' s Corp. (KSS: NYSE) akcie ztratil 2.63% nebo $1.01 uzavřel na $37.43 i poté, co společnost překonala analytici předpovídají pro čtvrté čtvrtletí fiskálního roku 2019. Společnost uvedla, že její partnerství s e-commerce obří Amazon.com a další firmy nalákat další zákazníky do svých prodejen. Kohl také vydal slabý FY 2020 výhled zisku. Akcie Kohl ' s klesly o více než 43% v minulém roce.

Menomonee Falls, Wisconsin-založená společnost, oznámila, že ve čtvrtém čtvrtletí tržby ve výši $6.83 miliard, což představuje nárůst o 0,1% na $6.82 miliard eur v období minulého roku. Čisté tržby $6.537 miliard eur ve 4Q 2019, ve srovnání s $6.535 miliard dolarů ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. Analytici očekávali tržby ve výši 6.523 miliard za vykazované čtvrtletí.

Kohl, který má čepici na trhu ve výši zhruba $6.10$, zaznamenal čistý zisk ve výši $265 milionů, nebo $1.72 na akcii, v posledních čtvrtletí, dole od $272 milionů, nebo $1.67 podíl, v období předchozího roku. Kromě jednorázových poplatků, Kohl zaznamenal zisk ve výši $1,99 na akcii, bití výši $1,88 na akcii očekávali analytici oslovení agenturou Refinitiv.

Stejný-store tržby zůstaly beze změny, bití analytici nazývají pro pokles o 0,1%. CEO společnosti Michelle Gass uvedl, že maloobchodní řetězce zaznamenaly nárůst návštěvnosti, a to jak fyzické a on-line, od nových zákazníků ve čtvrtém čtvrtletí.

V rámci partnerství s Amazon.com společnost akceptuje vrácení zboží, které byly objednány on-line. Kohl to má také uzavřela dohodu s Planet Fitness Inc., fitness centrum operátora, vytvořit cvičení centra v blízkosti některých obchodech. Řetěz je bojová soutěž z-cena a on-line prodejců, a také konvenčních maloobchodníků, jako je Target a Nordstrom.

Chief Executive Officer Michelle Gass komentoval partnerství takto: "Jsme povzbuzeni zrychlení provozu a získávání nových zákazníků v našich prodejnách a on-line vedený bezprecedentní úroveň nových značek a partnerství."

Do budoucna společnost počítá s FY 2020 zisk v rozmezí $4.20 $4.60 za akcii. Společnost je marže klesá, jak velké jsou slevy, aby přilákali zákazníky. Kohl ' s očekává, že hrubá marže pokles o 10-20 bazických bodů z předchozí rok. Podle průzkumu, který provedla Refinitiv, analytici předpovídají zisk $4.59 na akcii. Společnost očekává, stejný-obchod tržby v rozmezí mezi -1% až plus 1% ve fiskálním roce 2020. FactSet předpovědi EPS $4.58 na akcii a srovnatelné tržby pokles o 1,3%.

Společnost uvedla, že její prognóza nezahrnuje pravděpodobný dopad koronavirus epidemie, která vznikla v Wuhan, Čína. Kohl je upřesněno, že Čína není top získávání trhu pro soukromé štítky. Společnost vykázala slabý dovolenou prodejní čísla, pošťuchování prodejce lomítko jeho FY 2019 výhled zisku. Společnost je stejný-obchod tržby klesly o 0,2% v listopadu a prosinci 2019. Konkrétně, Kohl dámské souvisejících obchodních nehrál dobře v průběhu prázdnin.

Kohl prohlásil, že by v úmyslu vyřešit některé problémy, které postupně eliminovat osm z jeho žen značek, které nefungovaly tak, jak se očekávalo, a to vše při zavádění nových značek. Špatná dovolená prodeje jel i analytici na otázku účinnosti Kohl partnerství s Amazon, kde přijímá výnosy spojené s Amazon na všech svých místech. Nicméně, Gass uvedl, že partnerství "pracuje."

Společnost zvýšila dividendu o 5% na $0.704 na akcii, splatné na 1. dubna, 2020.

Čtvrtletní zisk překonal a slabé FY 2020 outlook se očekává, že držet akcie rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že akcie je obchodování v blízkosti jeho hlavní podpora na úrovni 37. Navíc, stochastický oscilátor je v přeprodané oblasti. Proto očekáváme, že akcie v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: