HSBC Beats 2Q17 Výhled, Oznamuje $2 miliardy eur. zpětný Odkup akcií

 
Největší evropská banka HSBC Holdings Plc (NYSE: HSBC) vykázala lepší než očekávaný fiskální 2017 výsledky za druhé čtvrtletí poslední den v červenci. Nicméně, akciový ztratil asi 5% zatím k obchodování na o $47 úrovní. Program zpětného odkupu akcií oznámila banka byla na dolním konci odhady analytiků. Že se obrátil na trhu je medvědí sentiment na skladě. Jak je uvedeno níže, banky hrál dobře v prvním čtvrtletí, a tak oživení cen akcií lze očekávat.

Během druhého čtvrtletí roku 2017, bance stoupl zisk na 3,9 miliardy dolarů, z 2,5 miliardy dolarů ve stejném čtvrtletí roku 2016. Zisk před zdaněním vzrostl o 13% y-o-y 6 miliard dolarů a překročila Bloomberg odhady analytiků ve výši $5.50$.

Za šesti-měsíční období skončilo. června 2017, HSBC oznámila zisk před zdaněním ve výši $10.24$, až 5% na meziroční bázi, a nad Konsenzuální odhady ve výši 9,5 miliardy.

Všechny tři hlavní segmenty činností skupiny – drobné Bankovnictví A Správa Majetku, Komerční Bankovnictví, Globální Bankovnictví a Trhy – zaznamenala růst zisku o více než 15%, y-o-y, v první polovině roku. Zejména, Globální Bankovnictví a Trhy segment, který zahrnuje investiční bankovnictví, byl zaznamenán 33% nárůst zisku na $3.40$.

Během 2Q17, HSBC vzal ustanovení $865 milionů v souvislosti s probíhající vyšetřování údajné manipulace na devizových trzích. Navíc, banka také vzal za $89 milionů pro PPI (Pojištění schopnosti splácet) skandál. Téměř všechny hlavní banky v BRITÁNII byly penalizovány regulátory poté, co našel, komplexní investiční vozidlo nevhodné pro několik zákazníků, převzetí půjček.

Na konci druhého čtvrtletí, HSBC CET1 poměr byl 14,7%, a to až z 14,3% na konci Března čtvrtletí, a nad cílovou úrovní 12% na 13%.

Jako hlavní základna se značně zvýšil, banka oznámila, 2 miliardy dolarů zpětného odkupu akcií program. V loňském roce, HSBC strávil asi 2,5 miliardy dolarů na zpětný odkup akcií. V první polovině roku 2017, banka zklamaný investory přidělením pouze $1 miliarda na program zpětného odkupu akcií. Nyní, na trhu se očekává, že HSBC vyčlenit 1,5 miliardy dolarů na 4 miliardy dolarů na odkup vlastních akcií. Vzhledem k tomu, banka je rozdělení byl blízko spodní hranici očekávání analytiků, trh potrestal skladem.

Nicméně, je třeba poznamenat, že banka zaplatila více na dividendách, než jakékoli jiné AMERICKÉ nebo Evropské banky v posledních několika letech. HSBC má vyplatila dividendy ve výši 10,1 miliard, 10 miliard dolarů a 9,6 mld $v roce 2016, 2015 a 2014, resp. Navíc, banka se vrátil 3,5 miliardy dolarů akcionářům prostřednictvím svého programu zpětného odkupu akcií. Tak, působivé výsledky za druhé čtvrtletí, silný kapitálový poměr, pravidelné dividendy a programu zpětného odkupu se očekává, že přinese v hodnotě nákupu na současné úrovni.

Technicky, indikátor hybnost má pozitivní divergence s cenou. Podobně, stochastic RSI je v přeprodané oblasti. Můžeme tedy očekávat, že nákupem přijít na těchto úrovních.

Od jednoho z našich binární makléři, jsme zájem o koupi možnost vysoká nebo jeho ekvivalent těžit z blížící se nárůst populace. Pokud smlouva vyprší na nebo kolem 29. srpna je k dispozici, pak zápis bude probíhat, když se akcie obchoduje poblíž 47 dolarů na trhu v USA.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: