Nasdaq Otevře Silný jako Google Rozbije Očekávání

 
NASDAQ otevřel v rekordním území po Google představila výdělek, který rozbil očekávání investorů. V důsledku jejich cena akcií prudce.

Doufá teď, že další podobné firmy v tech se chystá horní odhady, a to jak Microsoft a IBM jsou kvůli vydání jejich zisk.

Výsledky byly taženy především mnohem vyšší, než se očekávalo Youtube příjmů, a zdá se, že nebe je limit pro NASDAQ:GOOG akcií, jako se to podařilo uzavřít v pátek na ne méně než 672$/akcii, což byl nárůst o více než 16%(!) od předchozího výdělku.

Co dalšího u Google? Je tam stále prostor pro pohyb vzhůru? Řekl bych, že ano, ale ne ze současných úrovní a níže jsou důvody pro toto.

Google je jednoznačně jedním z hlavních hráčů v této éře Internetu, který změnil způsob, jakým společnost funguje. To se podařilo diverzifikovat v různých oblastech, s využitím skutečnosti, že měl hordu peněz, které má k dispozici pro mnoho let.

Jako výsledek, Internet gigant má spoustu projektů a nových podniků pod jeho deštník, a to může být viděn jako je posílení od jejich core business model search (jako někteří analytici implicitní). Nicméně, nedávný nárůst v Youtube příjmů ukazuje, že jádro podnikání v Google přináší spoustu příjmů.

Z technického hlediska vypadá ještě zajímavější je například nedávné zlomit nad $650/share umožňuje maxima, které přicházejí po dlouhé období konsolidace. To znamená, že se díváme na přestávku vyšší, s největší pravděpodobností v impulzivní móda, a to znamená pokračování. Nicméně, i impulzivní vlny mají dvě opravy na nižší stupeň, a já bych krok v k nákupu call opcí na akcie Google na nějaký dip na 635$-640 dolarů oblasti, jako, že je viděn jako Fibonacciho podporu pohybu vpřed.

Nevýhodou může Federální Rezervní systém Spojených Států, pěší turistika sazby, jak oni říkají, znovu a znovu, a to by nemělo být vítán na akciovém trhu.

Všichni ve všech, zvýšení sazeb, nebo ne, v době, kdy naše oblast zájmu je dosaženo, možnosti volání jsou doporučené s konci měsíce, datum vypršení platnosti, nebo dokonce jeden měsíc vypršení platnosti v případě, že zprostředkovatel jste obchodování s nabízí tento druh datum vypršení platnosti.

Nejnovější články: