Medvědí USD/JPY jako dlouhodobý Trend Otočí Negativní

 
Celkový obraz dramaticky změnila v posledních několika měsíce zvažuje USD/JPY jedním z nejvíce obchodovaných párů forex. Po historickém zvýšení sazeb by Federální Rezervní systém v prosinci, očekávání trhu o budoucích úrokových sazeb zvrátit, jak více a více důkazů, se vynořil na slabost AMERICKÉ ekonomiky. V současné době, většina analytiků vidí jen jednu 0.25% zvýšení sazeb v letošním roce a několika odborníci si myslí, že i nový program QE je možné později v roce 2016.

Mezitím, Japonská Centrální banka používá trochu více jestřábí rétoriku v poslední době, předtím, než na akciovém trhu oponování tohoto měsíce. Výprodej rizikových aktiv v prvních dvou týdnech roku vyvolala poptávka po Japonském Jenu, jako tradiční bezpečné útočiště měny, zatímco toky přesunula z USA Dolar trochu jako míra očekávání klesla dále. To je těžké předpovědět budoucí směřování měnové politiky, ale v případě, že FED, úřady mají další "střelivo" k snadnější než jejich Japonští kolegové. To je pravda, i když vyhlídky Japonské ekonomiky jsou také bezútěšný, jako je Čína, jeden z největších obchodních partnerů země vykazuje známky "tvrdé přistání". Na dlouhodobý výhled pro AMERICKOU ekonomiku je lepší, a to díky nižší úroveň zadlužení a příznivé demografické údaje, ale v současné době krátkodobé a střednědobé tlaky bod k silnějšímu Jenu.

Možné dlouhodobé hlava a ramena vzor dominuje technický obraz, který se zdá být uzavření uptrend v páru, která začala v roce 2013, kdy Abe, Japonský Premiér začal jeho nechvalně známý program k devalvaci měny. USD/JPY hit vysoko nad 125 v červnu 2015 a od té doby to má opravené zpět dvakrát do 116.

Že podpora je stále neporušené, ale současné trendy naznačují, že proražení této úrovně v blízké budoucnosti. Pokud se to stane cílovou cenu pro hlavu a ramena vzor bude 106, se slabou podporu na 114 a silnější překážkou na 110.

Aktuální krátkodobé korekce poskytuje dobrý vstupní bod jak pro krátké pozice a put opce. Pro krátké pozice doporučená stop–loss úroveň je 119.3 s počáteční cílovou cenu ze 116. Nejvíce pravděpodobné, že dlouhodobé cíle jsou 115 a 111 s ohledem na technické nastavení.

Jak na opce, optimální realizační cena je 116 117 nebo pro různé expiries. V březnu, dubnu nebo Květnu by měly být považovány za uplynutím staví jako přestávka 116 by signál trvalý medvědí pohyb v páru.

Nejnovější články: