Libra Firem během Jednání o Přechodnou Dohodu s EU

 
Na základě slabé PMI dat a nedostatečné zlepšení na běžném účtu schodek, měli jsme předpokládané GBPUSD dvojice poklesu z 1.2960. Navíc, měli jsme zmínili náš zájem otevřít krátké pozice na měnovém trhu a kupní opce v binárním trhu. Pár odmítl jako na naše týdenní předpověď a výnosy z obchodů. Teď, pár GBPUSD má obnovit ztracenou půdu pod nohama v posledních tří obchodních seancí. Očekáváme, že měnový pár je v uptrend, aby i nadále ze stávající úrovně 1.3010, na základě argumentů, které jsou uvedeny níže.

Začátkem tohoto týdne, Michael Gove – ve velké BRITÁNII prostředí tajemník – uvedl, že bude usilovat o dlouhé přechodné období pro provádění Brexit. V prohlášení se jasně odráží významný posun v postoji, ve srovnání s tím, co bylo před volbami. Zejména, Gove také oznámil, že Vláda nestojí rozděleny EU přechod jednat. To znamená, že volný pohyb pracovníků mezi BRITÁNII a Evropě bude zachována na oplátku pro jednotný trh členství. To je jistě pozitivní zpráva pro Libru.

V poslední době, britský Premiér Theresa May se také setkal business leaders v prvním zasedání podnikatelské rady zřízena nedávno. Několik Ředitelů FTSE 100 společností se zúčastnilo setkání v Downing Street. Ve skutečnosti, bylo rozhodnuto, že taková setkání budou probíhat pravidelně prezentovat svou stížností přímo na Premiéra.

V USA, Národní Asociace realitních Kanceláří hlášeny 1,8% y-o-y pokles prodejů stávajících domů na 5,52 milionu v červnu, od 5.62 milionu v předchozím měsíci. Analytici předpokládá pokles na 5,58 milionu. Sezónně očištěné údaje zahrnují městské domy, rodinné domy a byty. Tak, vývoj v souvislosti s Brexit se očekává, že k udržení Libra silnější, zatímco špatné ekonomické údaje se očekává, že držet Dolar slabší.

Pár byl upevnění na 1.2940 úrovně za poslední čtyři měsíce. Dále, pár GBPUSD se pohybuje nad 50-období (H4) klouzavý průměr. RSI indikátor také má hodnoty nad 50. Můžeme tedy očekávat, že současný trend pokračovat.

Jak vydělat peníze z analýzy, plánujeme otevřít dlouhou pozici v pár GBPUSD u 1.3010, s cílem omezit ztráty na 1.2920. Rádi bychom rezervovat zisk, když dvojice stoupá k 1.3430 úrovně.

Navíc jsme také zvažuje investice v call opce vyprší na nebo kolem 4. srpna. Jsme raději vstoupit, když se pár obchoduje na asi 1.3010 na spotovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: