Možnosti volání Příznivých pro Proctor & Gamble

Procter & Gamble je svět je největší spotřebitel-výrobky obří (NYSE:PG), a může nabídnout jen obchodníci pěkné technické příležitost pro nákup call opce.

Předtím, než jít víc do detailů, je to stojí za zmínku, že akciové trhy zavřené na všech dob vysoká v pátek. Podobně, jak Dow a S&P 500 ve Spojených Státech ukázal, působivé zisky. Nicméně to nebyl případ pro PG jako cena akcií skončil v negativním teritoriu, když ve srovnání s předchozí obchodní den.
 

 
To pochází z technického hlediska jako PG akcie hit úroveň 93 na konci prosince 2015, pak se začala tvořit korekce, která trvala téměř dva měsíce.

Měli bychom zacházet to jako je, a sice oprava: první abc směrem dolů by měl být výsledek krásná hlava a ramena vzor, viditelné na denním grafu stejně. Ze současných úrovní řekla bych, že máme prodloužený cik-cak již dokončena a nyní trh se snaží vybojovat nějaké dno.

Co bych udělat, je přetáhnout trend line připojení 86.70 a 86.26 úrovně a čekat na to, aby se porušovala.

Pokud se to stane, než cena akcie vytvoří nové minimum, to znamená, že máme smluvní trojúhelník po cik-cak, a to je to, jak vzestupnou, jak to může být pro dvojici, vyzývající k pohybu nad 100 značka.

Pokud trh udělá nové minimum, a pak se přesune nad 86.30 oblasti, to znamená, že oprava je složitá, ale stále upřednostňuje vzhůru. Proto, možnosti volání by měly být obchodovány. Datum vypršení platnosti závisí velmi mnoho na prolomení výše uvedeného trendu. Chtěl bych poradit, koncem měsíce platnosti, pokud to přichází v únoru, a na konci měsíce, jako dobře, pokud to přichází v Březnu.

Hrát to bezpečné, dělá pěkný návratnost investice.

Nejnovější články: