Euro Klesá Na Slabé německé IFO Podnikatelského Klimatu Údaje

 

Euro včera prudce poklesl a pro druhý po sobě jdoucí obchodní seance proti dolar jako německého podnikatelského klimatu klesl více, než se předpokládalo. EUR/USD měnový pár je pokles byl také poháněn risk-off sentiment na trhu vyvolala klesajících akciových indexů. Od vysoce 1.1227, pár EUR/USD klesl na minimum 1.1140 v posledních 24 hodinách.

The currency pair obchoduje v makléřského poznámka včera. Prudký pokles byl vyvolán vydáním ponuré německé IFO podnikatelského klimatu data. Obrázek přišel v 99.20, mírně pod očekáváním analytiků 99,90. Podobně, očekávání (forward looking) postava 95.20 byl také nižší, než ekonomové očekávání 96. Německé společnosti' hodnocení současného operačního prostředí upustil od 103,9 bodů v Březnu na 103,3 bodů v dubnu. Také, využití kapacit bylo 85.4%, dolů o 0,8% v předchozím měsíci. Nicméně, míra využití kapacity zůstává vyšší, než je dlouhodobý průměr 83.7%

IFO Business Survey pro. dubna 2019 říká, že "nálada mezi německými manažery stal poněkud melancholičtější tento měsíc. Společností, jsou méně spokojeni s jejich současné obchodní situace. Březen je mírný optimismus ohledně nadcházejících měsíců se odpaří. Německá ekonomika nadále ztrácí páru."

Komentuje IFO průzkum, Klaus Borger, ekonom KfW Výzkum, řekl: "export-řízený průmysl, je v recesi, vzhledem k tomu, že domácí ekonomika zůstává poměrně zdravý."

Měnový pár je sestupný trend byl poháněný pokles o 10-ti letého německého bundyields, který se přestěhoval do negativní zóny nahrát 254 bazických bodů rozdíl 10-ti letého US Treasury výnosy.

Společná měna byla také pod tlakem kvůli posilování měny měřeno NÁS Dolarový Index (DXY), který zaznamenal vysokou 97.84. Pravděpodobnost Prezidenta Donald Trump plácat nová cla na zboží z EU dále zváží na páru EUR/USD.

Býčí momentum v dolar vypadá udržet z pevné domácí ekonomická data v kombinaci s slabé mezinárodní data, především z Eurozóny. Navíc, americký dolar je také poháněno zvýšení očekávání americko-Čínské obchodní dohody.

Pár EUR/USD je v trendu, je pravděpodobné, že bude ovlivněn USA objednávky zboží dlouhodobé spotřeby dat propuštěn dnes a geopolitické události, jak tam je žádná zásadní data naplánováno být propuštěn z Eurozóny.

Základy prospěch posilování americké měny v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, pár EUR/USD klesá poté, co nedokázal přejít nad úroveň rezistence 1.1250. Kromě toho, hybnost ukazatel dosahuje nových minim, zatímco měnový pár se pohybuje v sestupném kanálu. Jako výsledek, očekáváme, že pár EUR/USD zůstane v sestupný trend v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: