Netflix se na Zpomalení Prognózy Analytici Evercore

 

Akcie společnosti Netflix, Inc. (Nasdaq: NFLX) propadla 5.53% nebo $15.85 v pátek uzavřel na $270.75 po analytici Evercore vydal poznámce pro klienty, že upozornila na streamování obsahu poskytovatele snaží přilákat globální odběratelům. Kromě toho, CEO Netflix Reed Hastings, v rozhovoru s Variety v pátek uznala, že je vysoká možnost z tvrdé konkurenci od Disney a Apple, které jsou naplánovány začít jejich přímý-k-spotřebitel streaming služeb v listopadu. Tak daleko v roce 2019, akcie zaostává proti svým vrstevníkům (Facebook, Apple, Amazon a Google) v tech prostoru. Akcie ztratily 10% za měsíc a jsou až o 30% od svého vrcholu.

Hastings přiznal, že soutěž by ztuhla od listopadu roku jako Apple bude debutovat jeho Apple TV+ streamovací služby a Disney bude spuštění Disney+. S jeho 'Páv' streaming služby. Nbc universal bude také vstoupit do boje o několik měsíců později. A to není konec dlouhého seznamu konkurentů. Netflix bude také čelit konkurenci z Hulu a Amazon Prime Video.

Ukazuje na nbc universal přichází Páv služby, Hastings řekl: "Zatímco jsme byli soutěžit s mnoha lidí v posledním desetiletí, to je celý nový svět začíná v listopadu...mezi Apple spuštění a spuštění Disney, a samozřejmě Amazon stupňovat. Bude to tvrdá konkurence. Přímý-k-spotřebitel [zákazníci] bude mít hodně možností."

Hastings ukázal, že Netflix bude i nadále sledovat stejnou strategii vytvoření originální obsah, navzdory tomu, že čelí tvrdé konkurenci v této oblasti. Zejména, Netflix prohrál s Amazon v jeho pokusu o nákup práv hit komedie série "Noclehárně."

V BRITÁNII, Netflix strávil více než 400 milionů liber (~$500 milionů) v minulém roce a má v úmyslu více utrácet v příštím roce. V červenci společnost oznámila svůj záměr zřídit produkce hub v Shepperton Studios, kde Charlize Theron je "Stará Garda" se bude vyrábět pro Netflix a Skydance (Santa Monica, Kalifornie založená společnost).

ŘEDITEL varoval, že výrobní náklady by další zvýšení ze současné úrovně vzhledem k příjezdu z Disney Plus a AppleTV+. Společnost se také snaží udržet nový odběratel kromě sazby. V jeho 2. Čtvrtletí zisk zpráva, Netflix, sdělit své mezinárodní účastnické dodatky (netto) byly 2.80 milionů. Analytici očekávali postavu, aby se kolem 4.80 milionů.

Aby bylo možné obchodovat na aktuální ocenění prémie, Netflix má udržet globální růst účastníka. Toho lze dosáhnout pouze tím, že zvýšení obsahu výdajů a dluhu. Důležitější je, že Netflix má uspět v Indii a Malajsii v zájmu dosažení růstu. V současné době NÁS dodatky na tom moc nezáleží, pro Netflix jako akciových obchodů na růst počtu zákazníků po celém světě. Netflix, nicméně, naděje na oživení ve třetím čtvrtletí, s účastnické dodatky 6.20 milionů.

Jak nyní, akcie zůstane slabý na obavy z konkurence z velké tech společností.

Technicky vzato, akciový prolomil pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Ultimate oscilátor má také negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu. Další hlavní podpora se očekává, že pouze v blízkosti 240 úrovní.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: