Aussie Signály Sestupný trend na Špatné Maloobchodní Půjčky Domů Dat

 
Po nahrávání minimum 85.17 na 7. února, AUDJPY pár udělal prudký býčí zvrat zasáhnout 87.12 v pátek. Hlavním důvodem pro Aussie posílit bylo zvýšení cen železné rudy do října 2014 vysoké $83.84 za tunu. Zejména železné rudy je top export příjmy činná Austrálie. Nedávné pozitivní hodnocení australská ekonomika o RBA také pomáhal uptrend. Zatímco střednědobý trend je jistě kladem je, že v krátkodobém horizontu, můžeme očekávat korekci v AUDJPY pár z důvodů uvedených pod ním.

David Pleming, kovů a hornictví stratég z HSBC, uvedl, že cena železné rudy bude postupně klesat v následujících dnech kvůli špatnému růstu poptávky v letech 2017 a 2018. Dalším zajímavým bodem na vědomí je, že proces doplňování v Čínských přístavech se značně zpomalil v posledních týdnech kvůli prudkému nárůstu cen. Nakonec, zpomalení poptávky se očekává, že vytáhnout dolů cenu železné rudy.

Dříve minulý týden, Australský statistický Úřad uvedl, že Australské maloobchodní tržby poklesly o 0,1% m-o-m v prosinci, proti analytiků očekávání 0,1% růstu. V listopadu se maloobchodní tržby zvýšily o sestupně revidován o 0,1%. Podle jiné zprávy, kterou zveřejnil Úřad minulý pátek, se počet nových úvěrů se zvýšil pouze o 0,4% m-o-m v prosinci, ve srovnání s vzestupně revidován na 1,3% m-o-m růstu v předchozím měsíci. Hlášené domácí půjčky rande bylo pod 1% růst očekávali analytici.

Nadcházející francouzské a nizozemské volby se značně zvýšila globální politické nejistoty. Investoři jsou znepokojeni vzestupem nacionalismu v členských státech EU. To se opět zvýšila poptávka po bezpečné útočiště měny, jako je japonský jen. Ekonomové také tvrdí, že Trump je poznámka o Jenu být podhodnocené má nějaké zásluhy. Proto, na základě ekonomických údajů a politický vývoj v Evropě, očekáváme, že AUDJPY pár začít svůj sestupný trend.

Na AUDJPY pár se odrazil od silné měsíční podpora úroveň 85.50. Další významný odpor existuje na 87.20. Stochastický oscilátor je čtení více než 90 zdůrazňuje, že je pravděpodobnost, že technické korekce. Tak, to by bylo rozumné, aby zůstali krátké na pult.

Forex obchodník může jít krátké v AUDJPY pár poblíž 87.50, s příkazem stop loss nad 88.40. Krátká pozice může být uzavřena na 85.60.

Stejně tak binární obchodník může koupit nízká nebo pod smlouvě stanovit ekvivalent krátké pozice. Při vstupu do obchodu poblíž 87.40 úrovní, sedm den (kromě víkendu) doba platnosti by mělo být zvoleno pro smlouvu.

Nejnovější články: