GoPro Zůstává Medvědí na Klesající Prodeje

 
Skladem akce-výrobce fotoaparátu GoPro (NASDAQ:GPRO) se zvýšil o téměř 40% v posledních dvou týdnech dokončit na $17.01 na pondělí. Ironií je, že nárůst ceny akcií začaly poté, co společnost vykázala swing ztrátu za fiskální rok 2016 ve druhém čtvrtletí. Hlavním důvodem pro rostoucí trend v ceně akcií je, že prodejce HERO4, nejprodávanější digitální fotoaparát v USA na 7. po sobě jdoucích čtvrtletí, zopakoval fiskálního roku 2016 tržeb outlook. Řízení také uvedl, že očekává obrat ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2016. Navzdory tomu jsme přesvědčeni, že cena akcií by opět pokles na $16, nebo dokonce nižší z důvodů uvedených níže.

San Mateo, Kalifornie-založená společnost oznámila, houpačka ke ztrátě $91.77 milionů nebo $0.66 na akcii na příjmy ve výši $220.76 milionů ve druhém čtvrtletí roku 2016. V předchozím roce, výrobce letoun, pojmenovaný "KARMY", pro zachycení záběrů ve vzduchu, zaznamenal čistý zisk ve výši $35.03 milionů nebo $0.24 na akcii na příjmy ve výši $419.92 milionů.

Bez poplatků, GoPro vykázala za druhé čtvrtletí non-GAAP čistá ztráta ve výši $72.60 milionů nebo $0.52 na akcii, oproti čistému zisku $50.72 milionů nebo $0.35 na akcii ve stejném čtvrtletí roku 2015.

Průzkum mezi analytiky, který provedla Thomson Reuters odhaduje čistou ztrátu ve výši $0.58 na akcii na příjmy ve výši $194.60 milionů.

Investoři se obávají společnosti tvrdí, že by návrat k zisku ve čtvrtém čtvrtletí. Existuje několik důvodů pro pochybnosti. Za prvé, cena jeho výrobků je považována za relativně vysokou. Například, neutrální pozorovatelé se domnívají, že HERO4 kamera by měla být cena nižší přilákat pravidelné uživatele fotoaparátu. V současné době, pouze ti, kteří jsou dobrodružné dávají přednost, aby se investice do takové drahé produkt. Kromě toho, kupující jsou ochotni jít pro upgrade. To omezuje schopnost společnosti těžit ze zavedení nových produktů.

K vyrovnání otázky, GoPro se snaží profilovat jako mediální a virtuální reality společnosti. Společnost také doufá, že zavedení HERO5 a KARMA vyvolá horní řádek a na spodním řádku růst ve čtvrtém čtvrtletí. Pokud rozvaze odráží obrat v provozu, investoři nebudou mít zájem. Erin Murphy, analytik společnosti Piper Jaffray potvrdila akcie je podváha hodnocení a dal cílovou cenu na 6,50 dolarů. Předpokládaná cena je více než 50% nižší než aktuální obchodovaná cena. Tedy, nějaké oživení v ceně by měla být využita jako příležitost jít krátké.

Graf ukazuje odpor na skladě v 18. Stochastický oscilátor je v překoupené oblasti. Cesta na druhou stranu má malý odpor. Proto jsme předpovídají klesající trend v populaci.

Vydělávat na pravděpodobný pokles ceny akcií, investice mohou být vyrobeny v one touch opce s realizační cenou $15 nebo vyšší. Je-li smlouva platnosti, je ve třetím říjnovém týdnu, pak šance, že zisk z obchodu je vyšší.

Nejnovější články: