Facebook na Atraktivní Valuace a Růstové Vyhlídky

 
Navzdory vysílání v drtivé většině pozitivní výsledky za třetí čtvrtletí, které předčily odhady, akcie sociální média gigant Facebook Inc. (Nasdaq: FB) ztratil téměř 10% hodnotu na rekordní minimum $114.29 v polovině listopadu. Společnost je varování o možnosti poklesu ve čtvrtém čtvrtletí růst tržeb a zvýšení nákladů si vybralo daň na cenu akcií. Nicméně, existuje dostatek důvodů se domnívat, že akcie, které uzavřel na $124.85 v pondělí, by dále stoupat ve dnech vést až ke klení-in obřad Trump.

Pro fiskální rok 2016 za třetí čtvrtletí, Facebook oznámil, 166% nárůst čistého zisku na 2,4 miliardy dolarů, nebo $0.82 na akcii z $896 milionů nebo $0.31 na akcii ve stejném období 2015. Kromě nákladů, Kalifornie-založená společnost vykázala Q3 2016 upravený zisk na $1,09 na akcii, upravený zisk z $0.57 na akcii ve 3q 2015. Podobně, horní linie společnost také zvýšila na $7.01$, z $4.5 miliarda v loňském roce. Analytici očekávali společnost zaúčtovat zisk z $0.97 na akcii na příjmy ve výši $6,92 miliardy.

Historicky, tam byly pouze tři případy, kdy společnost překonala očekávání analytiků tím, že takové široké rozpětí. V tyto tři okolnosti, podle údajů Kenšó, akcie se oceňují o 67%. Nicméně, akcie se nepodařilo replikovat podobné cenové hnutí poslední doby. Jak již bylo zmíněno dříve, ve čtvrtém čtvrtletí růst tržeb varování odradit další investice do akcií. Od té doby, akcie již ztratil asi 10% své hodnoty. Takže, vzhledem k tomu, že Q3 příjmy z reklamy $6.82 miliard šel přes Ulici očekávání $6,71, dostáváme, že$, můžeme očekávat hodnotu nákupu, aby přišel.

Facebook také oznámil, měsíční aktivních uživatelů 1,79 miliard, což je číslo, nad 1,75 miliardy očekávalo od analytiků. Nejdůležitější je, že počet uživatelů, kteří používají mobilní přístup k Facebook překročil mezník 1 miliardy v předchozím čtvrtletí. Kromě toho, v průběhu čtvrtletí končící. října, společnost vykázala průměrný výnos na uživatele $4.01.

Facebook očekává zisk $4.09 na akcii pro fiskální rok 2016. To je více než trojnásobek částky 1,29 dolarů za podíl vykázaly ve fiskálním roce 2015. Pro fiskální rok 2017 společnost očekává zisk $5.21 na akcii, což představuje růst o 27% z předpokládaného zisku v roce 2016.

V nedávné minulosti, Facebook učinil působivý akvizic, včetně Whatsapp a Oculus VR, a očekává se, že v budoucnu udržet náskok před konkurencí. Ve skutečnosti, loni v dubnu, společnost je zakladatel a generální ŘEDITEL Mark Zuckerberg odhalil jeho 10-letý plán pro trvalý růst. Proto, s ohledem na vyhlídky na silný odrazit v ceně akcií, na tento bod v čase, by měl investor zvážit nákup akcií při poklesech.

Akcie Facebook vytvořila triple bottom vzor na cenový graf. Navíc, akcie se také obchodují výše na hlavní podporu na úrovni 120. Rostoucí stochastický oscilátor potvrzuje zvýšení hybnosti. Můžeme tedy očekávat akcie dále stoupat v krátkodobém horizontu.

Obchodník může využít příležitosti získat od rostoucí trend investování do opce smlouvy, které nabízí renomovaných binární broker volby. Call option je také odkazoval se na jako vysoké nebo vyšší smlouvy podle některých makléřů. Obchodník by měl investovat, když se akcie obchoduje poblíž 124 dolarů do akciového trhu. Konečně uplynutí období jednoho týdne by mělo být povoleno na zakázku.

Nejnovější články: