ConsenSys Koupí SEC Regd. Broker Dědictví Tokenize Dluhopisů

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán s mírným býčí směr. Bitcoin (BTC) je další pokus, aby přes $10,000 úrovni. V době psaní tohoto článku, kryptoměna bylo obchodování na $9,600.20, což je 4,2% v posledních 24 hodinách. Ether (ETH) získala 8,6% na obchodu na $205.12. XRP získal 3% do obchodu na $0.2816. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří IOTA (IOTA-$0.3320, 1.1%), Cardano (ADA-$0.0598, 6.7%), OKB (OKB-$3.61, o 7,8%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$439.49, 15.5%), Monero (XMR-$78.13, 4%), Tezos (XTZ-2.20, o 12,9%), Dash (DASH-$123.32, 11.2%) Tron (TRX-$0.0208, 7%), Stellar (XLM-$0.0694, 3.3%), EOS (EOS-$4.53, 7.0%), Huobi (HT-$3.61, 5.2%), Cosmos (ATOM, $4.34, 3.2%), Binance Mince (BNB-$19.3, 3.5%), Litecoin (LTC-$73.15, 7%), Ethereum Classic (ETC-$12.93, 11.8%), Drátěný (LINK-$2.86, 4.3%). Hlavní (top 20) altcoin, která klesla za posledních 24 hodin je LEO (LEO-$0.8961, -0.7%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

iSTOX obdrží potvrzení jako platný operátora trhu

Blockchain platforma iSTOX, což usnadňuje přístup k soukromé investiční příležitosti, úspěšně vymazány Singapuru regulační pískoviště a získal schválení jako platný operátora trhu a kapitálové trhy služeb držitel licence.

Platforma, postavená blockchain rámci společnosti ICHX Tech, je nyní zcela funkční a schválen Měnový Úřad Singapuru (MAS), město-stát je centrální banka.

MAS, který také funguje jako Singapur finanční regulátor, představila své FinTech Regulační Pískoviště na podporu místní podniky, které se vyvíjejí high-tech finance související produkty a služby v bezpečném, velmi schopný, a měkké regulační atmosféru.

ICHX Tech iSTOX poskytne vydání, opatrovnictví, vypořádání, a sekundární obchodování digitalizovaných cenné papíry, slibuje jedinečný, zcela regulované uvedení na blockchain krajiny v hlavní mezinárodní finanční centrum.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Venture divize Salesforce a Samsung účasti v druhé Sérii C financování programu

Podnik rozdělení Salesforce a Samsung se zúčastnil druhé Řady C financování programu probíhá podle blockchain startup firmy Digitálních Aktiv. Po zvýšení 35 milionů dolarů v prvním financování Řady C program, který dospěl k závěru, že v prosinci 2019, Digital Asset rozhodla provést další kolo financování. Přesně tak, druhá Série C financování viděl investic od společnosti Samsung Venture Investment Corporation a Salesforce Ventures, mezi ostatními.

Digitální Aktiva Co-Zakladatel a generální ŘEDITEL Yuvol Rooz hovořil vysoce o investice ze Salesforce a Samsung. Rooz řekl, "Salesforce Ventures a Samsung spojující naše Série C kolo financování ukazuje potenciál, který technologie obři vidět v DAML jako standard pro inteligentní smlouvy."

Jako startup se zaměřil na blockchain, Digital Asset představil nástroj s názvem Digital Asset Modeling Language (DAML) v dubnu 2019. DAML, že open-source úsilí, funguje podobně jako chytré smlouvy, i když to se liší s ohledem na vlastní popravu.

Digitální Aktiv, má v úmyslu použít kapitál zvýšen z kole financování k podpoře DAML přijetí, podporuje vytváření DAML vývoj produktů a odhaluje další "DAML-enabled produktů spolupracovníků."

ConsenSys získá Dědictví Finanční Systémy

Blockchain se zaměřil ConsenSys, založil Ethereum spoluzakladatel Joseph Lubin, získala Dědictví Finančních Systémů, se sídlem v USA makléř-prodejce. Konkrétně Dědictví, které je zapsáno s US Securities a Exchange Commission (SEC), že byl koupen ConsenSys Digitální cenných Papírů, makléřská firma ve vlastnictví ConsenSys. Zpráva byla odhalena ConsenSys Codefi, blockchain-poháněl obchodu a financí rameno ConsenSys.

Získáním Dědictví, ConsenSys usiluje o posílení své poradenství a broker-dealer schopnosti, které pomohou společnosti v používání blockchain technologie pro vydávání tokenizovaný dluhopisů v městské trhu.

Emma Channing, výkonný v ConsenSys Digitální cenných Papírů, bude sladit makléřské zahájit prostřednictvím Dědictví. Paní Channing vysvětlil výhody této akvizice: "akvizice posílí ConsenSys in-house broker-dealer schopnosti tím, že přidá obecní finance navíc některé další linky, aby naše stávající linii soukromého umisťování podnikání na Consensys Digitální cenných Papírů."

Zejména, ConsenSys hodlá využít blockchain technologie provádět mechanizované bond platby prostřednictvím chytrých smluv a také umožnit emitentům k dohledání dlužníků. Kromě toho, ConsenSys chce postavit tokenizovaný mini-muni dluhopisy prostřednictvím své Codefi platformy s cílem poskytnout emitentům možnost prodat cenné papíry v menších zlomcích.

 

Různé

MIT vyvíjí unikátní šifrovací metody přenosu

Akademici na Massachusetts Institute of Technology (MIT) vyvinuli unikátní kryptoměna převodovka metodu, která bude quicken blockchain-poháněl obchodů. MIT, a to prostřednictvím oznámení, uvedl, že poslední program, odkazoval se na jako "platební kanál sítě" (PCN), bude schopen výrazně minimalizovat blockchain-poháněl potvrzení transakce čas a dokonce zlepšit zisky.

Jak je uvedeno, v PCN, obchody jsou prováděny s minimální účastí blockchain. Mediální uvolnění MIT vysvětlil, jak PCN transakce uskuteční. "Dvojici PCN uživatelé tvoří off-blockchain escrow účty s vyhrazeným množství peněz, které tvoří velké, vzájemně propojené sítě společných účtů. Uživatelé cestou platby prostřednictvím těchto účtů, pouze ping blockchain vytvořit a uzavřít účty, které urychluje věci dramaticky. Účty můžete také sbírat malý poplatek, když transakce se jít přes ně."

Zatímco konvenční plány využít krátký přehled možné dokončit obchod a neberou v úvahu uživatele rovnováhu, Pcn, závisí na dvou-způsob, společné účty, kde se platby mohou být předány na kanály s odpovídající finanční prostředky k provádění obchodů.

Uvedený postup odstraňuje situaci, kdy jeden společný účet uživatele, který spravuje několik jednání, která by mohla přeměnit zůstatek na nulu, a aby to nereálné vést další jednání. Kromě PCN, akademici také představila Spider, způsob, jak rozdělit jednu transakci do mnoha menších "balíčcích" , které by mohly být směrovány prostřednictvím různých kanálů na odlišné sazby.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: