Winklevoss Dvojčata Zahájit Stabilní Mince Zavěšen Na americký dolar

 

Kryptoměna trhu zůstává rozsah vázán za posledních pár dní. Nicméně, celkový sentiment zůstává mírně medvědí. Bitcoin (BTC), který je indikátorem crypto, i nadále pohybovat kolem $6,300 poté klesl o $1,000 na zprávy Goldman Sachs rozhodnutí o pozastavení zřízení cryptocurrency trading desk. Goldman Sachs popřel zprávy, ale kryptoměna stále čelí značný tlak směrem dolů.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Zločinci, již nemůže uniknout trestu tím, že zpochybňují platnost důkazy, za předpokladu, s blockchain technologie v Číně. Země Nejvyšší Soud schválil dekret říká, že důkazy, opírající se o blockchain technologie je legální a závazné. Poslední rozhodnutí je jedním ze série právní pokyny vydané v zemi je nejvyšší soudnictví objasnit soudní proces pro internetové soudy po celé zemi a je okamžitě účinné. Zejména, v srpnu 2017, země založena jako první na světě internet soud zaměřené na řešení souvisejících s internetem spory v Hangzhou v Provincii Zhejiang. Soud zvládla svůj první případ týkající se blockchain na základě důkazů, v lednu.

Dostupnost soukromí zaměřené cryptocurrencies, vyvolala obavy o možné financování terorismu a jiných nelegálních aktivit, mezi zákonodárci v USA a dalších zemích. Americký Kongres Podvýboru pro terorismus a Nedovolený Financí se nedávno sešli, aby diskutovali o možné metody používané anti-sociální prvky k financování terorismu a jiných nelegálních aktivit, včetně využití kryptoměny a další tradiční metody financování (banky, finanční instituce, a dokonce i systém hawala). Diskuse vedla k závěru, že teroristické skupiny, včetně al-Káidy, selhaly ve svých pokusech získat peníze prostřednictvím kryptoměny.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Kredity platforma, která nabízí exkluzivní služby týkající se zahájení DApps, se připojil k ruce s Lenovo Novou Vizi Technologie projektu. V rámci spolupráce obě společnosti plánují předem Moc a AR/VR hybridní software. Kromě toho je v plánu zavést software v různorodých průmyslových odvětvích jako je logistika a fintech. Projekt, který je zaměřen především na umělé inteligenci (AI) a rozšířená realita (AR), který je zaměřen na nabídku příslušného odvětví řešení pro partnery, pokud jde o vývoj platformy, infrastruktury, podporu hardwaru, zajištění servisní a systémové integrace.

Jedním z problémů, kterým čelí kryptoměna investory je nedostatek důvěryhodných a regulovaných a transparentních stabilní mince, které je vázáno na dolar. Obchodníci jsou v současné době pomocí Postroje, kontroverzní americký dolar zavěšen kryptoměna, vkládat a vybírat z cryptocurrency výměna jako Binance, které nepodporují fiat měn, jako je dolar. Otázka by měla být vyřešena v následujících měsících se spustit Gemini stabilní mince (GUSD) Winklevoss dvojčata, zakladatelé Gemini exchange, který obdržel schválení od New Yorku regulátoři již tento týden. Kryptoměna bude mít také podporu newyorské Oddělení Finančních Služeb (NYDFS). Kryptoměna je být podpořena amerických dolarů "se konala v bance se nachází ve Spojených Státech a nárok na FDIC 'průchozí' pojištění vkladů, s výhradou příslušných omezení."

 

Iniciativy v oblasti vzdělávání

ConsenSys, blockchain technologie software společnost, vstoupila do partnerství s Coursera, on-line vzdělávání platformu, nabídnout kurz na blockchain technologie. Kurz, který je s názvem "Blockchain: Základy A Případy Použití", byl vytvořen s úmyslem obohatit znalosti studentů a dovednosti související s blockchain technologie. Samozřejmě bude také učí studenty, jak Blockchain může být použit k řešení konkrétních problémů týkajících se různých průmyslových odvětvích.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: