Ruský Prodejce Potravin Dixy Využít Blockchain Pro Factoring

 

Kryptoměna trhu pokračuje v režimu korekce, která začala na začátku tohoto týdne. Bitcoin (BTC) je i nadále vidět prodejní tlak. Kryptoměna ztratil zhruba 9%, v minulém týdnu k obchodování na $7,856 úrovně. Zejména Bitcoin získala 0,5% v posledních 24 hodinách. Binance mince (BNB) stojí sám s pevnou zisk $6.60 za posledních 24 hodin k obchodování na $31.40. Podobně, IOTA (MIOTA), je obchodování na $0.4334, což představuje nárůst o 1,6%. Bitcoin Peníze ($397.92, -2.4%), Litecoin (LTC-$104.43, 2%) a EOS (EOS-$6.40, 1.6%) jsou také obchodování s malými zisky. Nicméně, Ripple (XRP), je obchodování téměř plochá na $0.4042. Další altcoins, které jsou obchodování s mírným denní ztráty zahrnují Stellar (XLM-$0.1227, -1%), Cardano (ADA-$0.0834, -0.2%) a Tron (TRX-$0.03409, -2.3%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Republika Marshallovy Ostrovy pro spuštění virtuální měny

Republika Marshallových Ostrovů (RMI) byla založena nezisková instituce pro vývoj a spouštění země je virtuální měna. V tomto ohledu, RMI má nastavit SOV Rozvojový Fond vládní strategie a zajistit vytvoření a provádění Suverénní Národní Digitální měna (SOV) národa. Autonomní fond bude spravován rada, která se skládá ze sedmi ředitelů, včetně dvou z nich nominovala do vlády, a dva jmenovaní Technologií SFB -blockchain firmy, rozvoj potřebné infrastruktury SOV. Zbývající představenstva bude zvolen na základě jednomyslného čtyři ředitelé bylo uvedeno výše, s prioritou odborníků v oboru blockchain technologie, bankovnictví a měnové politiky.

Zatímco mluví k účastníkům Blockchain pro Dopad na Summitu Spojených Národů v New Yorku, David Pavel, Ministr V Pomoci Prezidenta, řekl, "Jsme navrhování SOV způsobem, který nebude místo jakékoli zátěž na veřejné finance. Měna, finanční prostředky sám."

Peter Dittus, SOV Hlavní Ekonom, objasnil, že hlavním cílem SOV Rozvojového Fondu je vytvořit vhodné ekosystém kolem SOV a minimalizovat SOV je volatilita proti dolar.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Kodak Služeb pro Podnikání představuje rozšířené portfolio

Kodak tvrdí, že platforma umožňuje podnikům a vládám zlepšit řízení důležitých dokladů a uschovejte je na bezpečném prostředí, zatímco mechanizovat pracovní postupy a zajistí přístup k záznamům okamžitě.

Kodak má dále uvedl, že systém může pomoci organizacím realizovat úspory nákladů na maximálně 40% zvýšení produktivity a vyhnout se ztrátě dat. Společnost také představila nástroj, pojmenovaný Scan Cloud, který umožňuje zpracování dat z libovolného místa.

Další témata, která přišla k diskusi patří "Inteligentní Města," nápad, kde path-lámání technologie je využívána k posílení celkového rámce a služby v městských oblastech.

V minulosti, Kodak úspěšně používá blockchain technologie k vytvoření databází. V poslední době, společnost vstoupila do partnerství s RYDE Drží rozvíjet obrázku práv platforma, která chrání autorská práva a pomáhat fotografům, aby zpeněžit své výtvory. Společnost také probíhat omezené zkušební KodakONE, generování více než 1 milion dolarů v licenčních nároků.

 

V Rusku, "Dixie" přijímá blockchain technologie

"Dixie", což je třetí-největší prodejce potravin v Rusku, přijala blockchain technologie, aby posílily své firemní financování mechanismu. Ve spolupráci s dodavateli a faktoringovými institucemi, Moskva-šéf čtvrtky prodejce vyvinula blockchain platforma, která pomáhá firmám získávat finanční prostředky. Factoringové firmy obvykle nákup třetích stran faktur slevou.

Po úspěšném dokončení procesu, Dixy je nyní přemístění jednání mezi dodavateli a factoringové firmy s ohledem na délku, Ethereum (ETH) blockchain-založené obchodní financování platformy. S ohledem na délku nabízí factoring nástroj pro správu dodavatelů. Nástroj lze ovládat přes internetový prohlížeč nebo mobilní aplikace, automatizaci postupů a usnadnění přístupu dodavatelů k získání financování v jeden den po ukončení dodávky. Nástroj dostatečně podporuje, ověřovací postupy, a také minimalizuje manuální práci a související rizika.

Dixy dále uvedl, že prodejce se nyní přesouvá všechny své dodavatele, zabývající se factoringem firmy s ohledem na délku nástupiště. Prodejci budou moci získat financování z domácí ruské banky, jako jsou Alfa-Bank, Bank Národní Factoringové Spolupráce, a Pervouralskbank, kromě GPB-Factoring, firmy zaměřené na podnikání factoring.

 

Japonsko je Rakuten spojí své síly s East Japan Railway Company

Japonská nadnárodní, e-commerce firma Rakuten spolupracuje s East Japan Railway Company (JR East), Japonsko je největší železniční společnosti, k podpoře bezhotovostních transakcí. Pomocí Rakuten Platit smartphone aplikace, dojíždějící budou moci načíst a použít jejich dobíjecí inteligentní jízdné karta— "Suica" JR East. Přes smartphone app, jednotné zařízení bude podpora bezhotovostní cestovní-související transakce dojíždějících na 5000 železniční stanice a zhruba 50 000 autobusů, a také v přibližně 60.000 obchodech po celé zemi. Služba je naplánován být zahájeny na jaře roku 2020. Obě společnosti budou studovat potenciální joint ventures podporovat bezhotovostní platby.

V 2,4 milionů dolarů vypořádat, Rakuten koupila místní cryptocurrency výměna 'Všichni ' Bitcoin' v srpnu roku 2018. V lednu 2019, Rakuten aktualizovala svou firemní restrukturalizaci, založení nové firmy, která se zaměřuje na platby a kryptoměna podnikání. Rakuten je také plánuje vyvinout cryptocurrency exchange tento měsíc, jménem Rakuten Peněženka tento měsíc, po obdržení regulační schválení od Japonské Agentura pro Finanční Služby (FSA) v Březnu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: