US CPI Uvolnění By mohlo Vést K Medvědí JPY Páry

 
Předchozí týden skončil s ránou na US dolaru jako jeden z nejdůležitější ekonomické zprávy ze všech, USA CPI (Index Spotřebitelských Cen), přišel mnohem lepší, než se očekávalo.

Abych byl upřímný, skutečný tisku nebylo tak působivé, ale Federální Rezervní systém ve Spojených Státech není při pohledu na CPI, jak to nezaujme, ale na Core CPI. To znamená, že skutečný počet Fed je při pohledu na jsou ty, které nezahrnují jídlo a energie.

Je to správný způsob, jak interpretovat inflace? Tam je ještě nějaká diskuse, ale tohle je to, co je pro Fed. Proto by to mělo určitě záleží na obchodníky.

Jádro CPI přišel na 0,3%, zatímco počet není tak působivé, bylo to mnohem vyšší než očekávání, a na trhu využil této příležitosti k nákupu amerického dolaru plošně. V důsledku toho, EURUSD klesl z 1.1190 do 1.10, není prolomení úrovně tím, že jen dvě pecky.

V klasickém chase, touží zastavit lov pátek. Nicméně, některé otázky zůstávají: je to ono? Je, že Fed opravdu výlet sazby nyní, že inflace je vyzvednout? Nebo je to jen dočasné statistika, na druhou stranu při klesající trend?

Projev Paní Yellen dala v pátek po CPI zpráva byla býčí pro dolar. Ona se však stále držet slova "data dependent", kdy spekulují na potenciální zvýšení úrokových sazeb.

Pokud bych měl vybrat dva oblíbené obchody, šel bych s zkratovací JPY párů, a to USDJPY. Já bych být ještě víc agresivní na EURJPY. Situace Řecka není stále lepší, a čas běží ven jako věřitelé a věřitelé ztrácejí trpělivost ze dne na den.

Můj názor je, že EURUSD se chystá udělat nové low, ale EURJPY bude, na základě jedné základní uvolnění před námi: HDP v USA, která má být uvolněna příští pátek. Pokud toto oznámení přichází v nižší než očekávání, a pak první trpět jsou AMERICKÉ akcie, a s nimi i párů s JPY.

Na USDJPY je dobrý prodejní příležitost celou cestu pod 117 oblasti. Na EURJPY je ještě lepší kandidát na prodej pokud přidáte skepse nad Eurozóny, a jeho neschopnost dát řecké drama za to.

Máme možnost vidět zajímavý týden před námi a uvidíme, jestli americkému dolaru může top kolem těchto úrovní, a to zejména proti JPY.

Nejnovější články: