Home Depot Padá Na Snížení Ratingu Od Guggenheim

 

Akcie Home Depot, Inc. (NYSE: HD) klesl o 0,34%, nebo $0.78 $230.21 včera po big-box prodejce byl snížen na "neutral" z "koupit" tím, že Guggenheim Securities, který vidí zvýšení výdajů a další výdaje, které ovlivňují zisk v roce 2020.

Guggenheim snížila zásoby Home Depot neutrální jako investiční výzkumná firma předpokládá, domácí zlepšení prodejce expanze kapitálu plány negativní dopad na marže. Home Depot zahájeno jeho $5.40 $ investiční plán v roce 2017, s pokračující investice v obchodech, on-line a dodavatelského řetězce divizí. I když strategie je kupředu, jak bylo plánováno, část plánu výdajů bylo odloženo na rok 2020, zvýšení kapitálových výdajů. Že se předpokládá, že mají negativní dopad na marže.

Dle Guggenheim, Home Depot je obrovské investiční plán je přetažením na okraj. Analytik očekává, že investiční náklady v roce 2020 bude mít negativní dopad ve výši 20 až 40 bazických bodů na EBIT marže. Kromě toho, provozní náklady budou působit jako protivítr pro marže EBIT v roce 2020.

Guggenheim analytik Steven Forbes nevěří, že existuje možnost zvýšení marže EBIT v roce 2020. Forbes řekl: "zjistili Jsme, že je těžké vidět cestu k EBIT marže v roce 2020 jako i) investiční výdaje a b) přidružené D&táhnout se chystá na rampu."

Nicméně, Forbes neočekává HD hlásit 2020 EBIT marže pod low-end společnosti vedení rozsahu. Forbes dále varoval, "děláme zobrazit aktuální konsensus očekávání jako agresivní s ohledem na potenciální dopad."

Na základě faktů uvedených výše, společnost snížila akcie společnosti na "neutrální" a také stáhl cílovou cenu na $230. Guggenheim také snížily své 2020 zisk na akcii prognózy pro Home Depot, aby dolní konec konsensu rozsahu.

To může být na paměti, že ve třetím týdnu srpna, Atlanta-založené podnik varoval, že budoucí růst zisků by být méně robustní, především kvůli klesající dřevo sazby a možný vliv dovozních cel na chování zákazníků.

Home Depot oznámil, Q2 2019 čistý zisk 3,5 miliardy dolarů, nebo $3.17 na akcii, ve srovnání s 3,5 miliardy dolarů, nebo $3.05 na akcii, ve stejném období loňského roku. Společnost také uvedla, 2. čtvrtletí tržby ve výši $30.80 miliard. Wall Street analytici očekávali zisk $3.09 na akcii na příjmy ve výši $31.022 miliard.

Stejný-store tržby, zásadní opatření, mezi cihla-a-malty prodejců, se zvýšil o 3%, oproti očekávání analytiků ve výši 3,4%. Společnost také uvedla, že očekává FY19 prodej zvýšit zhruba o 2,3%, a srovnatelné-store prodejní růst o 4%. HD také znovu potvrdila, EPS (zisk na akcii) růst outlook $10.03 pro FY19. Analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali FY19 příjmy $10.13 za akcii. Toto snížení ratingu se očekává, že držet akcie slabá v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový čelí odporu na 230 úrovní. Indikátor RSI je v překoupené oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akciové podstoupit korekci cen. Další významnou podporu pro akciový existuje na 200.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: