Možnosti Volání Doporučuje Pro Vzestupnou Twitter Skladem

 
Twitter (NYSE:TWTR) je jednou z nejpopulárnějších technologických společností na světě. To má značně přispěly k tzv. "sociální média boom", který byl přidán do našeho každodenního života. Nicméně, pokud budeme ignorovat neuvěřitelné tržní kapitalizací ve výši 32billion a podívejte se na ceny akcií a zisku, zprávy, Twitter zaostává za očekáváním.

Jsou investoři příliš optimistický ohledně budoucích toků příjmů? Nebo Twitteru zklamat? Ze dvou možností bych si vybral to první a to z několika důvodů.

Za prvé, nedávno zahájila Twitter Reklamní služba umožňuje on-line podnikání, přímý způsob, jak komunikovat se svými zákazníky. Tato reklamní služba byla k dispozici až v poslední době, a to je hlavní důvod, proč Twitter byl pozadu společnosti, jako je Facebook, například. Pouze z tohoto důvodu, jejich příjem by měl dostávat obrovské injekce v nadcházejících měsících, a proto se cena akcie se může pohybovat pouze vyšší.

Za druhé, Twitter nedávno oznámila dvě zásadní změny: (a) uzavřela partnerství s Indickou vládou a (b) uzavřela dohodu s Foursquare.

První krok je předurčen, aby Twitter přístup k největší demokracie na světě tak, aby je mohl přidat do své současné 300 milionů uživatelů. Druhý má přinést přesnější umístění služby na populární mikro-blogování platformy, a to může jen pomoci další cílení zákazníků jako Foursquare má klientskou základnu přibližně 50 milionů předplatitelů.

Všechny výše uvedené vzít v úvahu, a současné ceně akcie kolem 51 známka je způsob, jak podhodnocené, pokud jde o budoucí vydělávat projekce. To dělá TWTR atraktivní investice pro střednědobé až dlouhodobé portfolia.

Já bych laskavost kupní opce na akcie s tak velký, datum vypršení platnosti, jak je to možné. Současný směr, kterým se společnost pohybující se v se zdá být správný. Podívejte se na cenové akce na úsek nad záznamem 70 úroveň, která byla dosažena bezprostředně po IPO (Initial Public Offering).

Že v druhé polovině měsíce, chtěl bych jít s jeden měsíc, datum vypršení platnosti, pokud je to možné. Pokud ne, podívejte se do konce měsíce vypršení platnosti, ale pouze po dubnu začíná.

Uvidíme, jestli se Twitter může létat.

Nejnovější články: