Kaspersky Představuje Blockchain Založené Na Hlasovací Zařízení

 

Kryptoměna trhu je vidět nějaký nákup, s Bitcoin (BTC) získává 2,8% v posledních 24 hodinách do obchodu na $8,871.18. Uptrend, se zdá být podporovaný krátký-pokrývající spekulanty. Nicméně, crypto nadšenci budou stát jen optimistický, pokud se Bitcoin pohybuje v blízkosti $10,000 znovu. Ether (ETH) získala 5,1% na obchodu na $230.80. XRP získala o 3,1% obchodu na $0.2372. Jiné hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins, který získal v posledních 24 hodin, zahrnuje IOTA (IOTA-$0.2233, 5.0%), Cardano (ADA-$0.0487, 4.3%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$337.50, 6.7%), Monero (XMR-$68.54, 5.3%), Dash (DASH-$89.71, 5.0%), Tron (TRX-$0.0174, 4.8%), Stellar (XLM-$0.0594, 4.6%), EOS (EOS-$3.70, 4.2%), Litecoin (LTC-$61.22, 5.6%), Huobi (HT-$4.75, 2.3%), Ethereum Classic (ETC-$8.45, o 7,8%), Binance Mince (BNB-$19.81, 2.7%), Cosmos (ATOM, $3.67, O 6,9%), OKB (OKB-$5.59, 1.4%), Drátěný (LINK-$4.24, 8.7%) a Tezos (XTZ-2.73, 3.8%). Jen hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoin, který ztratil v posledních 24 hodin, je LEO (LEO-$0.9539, -0.1%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Výbor pro Malé Obchodní jednání, jednání kolem blockchain vliv na malé a střední podniky

Příchod blockchain technologie je příčinou radikální posun ve způsobu, jak velké podniky a malé podniky působí, a vlády po celém světě jsou věnovat pozornost. Tento týden výbor složený z AMERICKÉ Sněmovny Reprezentantů bude provádět slyšení zaměřené na blockchain vliv na malé podniky.

Konkrétně Výboru pro Malé firmy bude provádět slyšení s názvem "Stavební Kameny Změna: Výhody Blockchain Technologie pro Malé Podniky," plánované na 4. Března ve Washingtonu, DC.

Výbor, pod vedením Předsedkyně Nydia Velázquez (D-NY), bude se soustředit na "použití blockchain technologie na pomoc malé podniky, zvýšení produktivity, zvýšení zabezpečení, otevřít nové trhy, a změnit způsob, jakým podnik je hotovo."

Seznam účastníků zahrnuje Svítání, Dickson, ŘEDITEL PopCom; Shane Bigelow, generální ŘEDITEL Ownum; Jim Harper, hostující vědecký pracovník na American Enterprise Institute, a Marvin Ammori, general counsel pro Protokol Labs.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Mobilní hlasovací proces v Iowa Demokratické senátorský Klub ne moc úspěšně, ale myšlenka je stále životaschopný

Dříve minulý měsíc, mobilní volební iniciativu Iowa Demokratické senátorský Klub nepřineslo úspěch. Přesto, myšlenka na provádění voleb používat blockchain-poháněl platforma i nadále získat podporu v USA. Podniky, které pracují na blockchain pokrok jasně pochopit, že produkty budou stavět pomocí blockchain technologie dláždí cestu pro transformaci globální ekonomiky, a způsob, jakým jsou hlasy obsazení. V tomto ohledu, minulý týden, Kaspersky Lab, populární počítačová firma, sledování crypto sektoru a začínající cryptocurrencies, zveřejněny unikátní typ blockchain-poháněl hlasovací zařízení pomocí Polys, systém vyvinutý s cílem usnadnit efektivní a bezpečný způsob, jak hlasovat on-line.

Kaspersky má své hlavě čtvrtletí v Moskvě a kanceláří v USA a po celém světě. Následující zprávy o ruské vměšování v 2016 Prezidentských Volbách, občané USA mohou najít tyto tech pokroky jako alternativní způsob, jak hlasovat v nadcházejících volbách.

Několik vlád po celém světě zkoumají možnosti odvrácení podvádění ve volbách prováděcím blockchain technologie založené na hlasování platformy. Pozdě, Indie je Hlavní Volební Komisař oznámil, že Indičtí obyvatelé by brzy hlasovat přes blockchain-based systému.

 

BTP asistencí Amazon Web Services klientům nasadit inteligentní smlouvy na QLDB

Blockchain Technologie Partnerů (BTP) je usnadnit klientům z Amazon Web Services nasazení inteligentní smlouvy o Kvantové Ledger Databáze (QLDB). Dříve, BTP je Sextant pro DAML (blockchain management platform) tvrdil, kompatibilita na Hyperledger Sawtooth, a Amazon Aurora, což je relační databáze služby AWS. Amazon QLDB slouží těm, kteří chtějí rozvíjet nezměnitelný, ale ne povinně decentralizované, ledger.

BTP ČTÚ Kevin O ' Donnell vysvětlil, jak DAML výhody AWS klienty. "Existuje spousta scénářů, kde je důvěryhodný centralizovaný subjekt nebo přirozenou autoritu, ale tam je ještě požadavek na zajištění dat není manipulováno. DAML na Amazon QLDB řeší tyto případy použití kombinace expresivní sílu DAML s odolnosti AWS."

Digitální Aktiv, blockchain software enterprise, k dispozici inteligentní smlouvy programovací jazyk, Digital Asset Modeling Language, nebo DAML, jako open-source v prvním týdnu dubna 2019. Kromě toho, 16. dubna, společnost odhalila integrace Hyperledger Pilovité. V červnu firma oznámila, integrace s AWS Aurora. Zejména v dubnu 2019, Digital Asset také spolupracoval s tradiční cloud softwarový gigant VMware.

 

Různé

Latinskoamerické země čelí intenzivní praní špinavých peněz prostřednictvím cryptos

Nedávná zpráva naznačuje, že LATAM (latinská Amerika) země čelí tíhu hospodářské zpomalení v podobě praní špinavých peněz podporovaný cryptos. Konkrétně zprávy zveřejněné IntSights, threat intelligence společnosti, naznačuje, že cryptos jako Bitcoin (BTC) jsou používány jako primární nástroj, pomocí zavedené zločinecké syndikáty a hackeři v LATAM národů.

Dokument s názvem "The Dark Side of latinské Americe," tvrdí, že LATAM národů vést seznam zemí s nejvyšší praní špinavých peněz, zákonů, zatímco domácí crypto spojené společnosti mají údajně nedostatečné poznej Svého Zákazníka (KYC) a Proti Praní špinavých Peněz (AML) pravidla. Publikovat studie, IntSights spolupracoval s předními světovými blockchain bezpečnostní společnost CipherTrace a LATAM střed cybersecurity firma Scitum.

Podle studie, trestní financování roste v LATAM národů jako anti-sociální prvky v lokalitě rozhodnout pro cryptos na praní obrovské sumy peněz. Kromě praní špinavých peněz v LATAM pomocí cryptos, zločinci údajně vydělávat na nedostatku KYC a AML nařízení domácích crypto obchodní zařízení a také globální P2P (peer-to-peer) cryptocurrency výměna zařízení jako je LocalBitcoins.

Zejména, údaje poskytnuté IntSights' tvrdí, že většina mezinárodních nelegální kryptoměna fondy obvykle dosáhnout latinské Ameriky kryptoměna výměny. Podle dokumentu, LATAM-na základě transakcí obvykle vystoupit s "velmi laxní" pravidla. V dokumentu se píše: "Vědci odhadují, že po cryptocurrencies byly vyčištěny na burzách, 97 procent skončit v zemích, které mají velmi laxní KYC/AML předpisů, s latinskoamerickými ekonomikami trumfnout grafy."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: