Nízké Příjmy Účastníka A Dluhy zase Netflix Medvědí

 
Streaming film a televizní seriál poskytovatele Netflix (NASDAQ:NFLX) viděl jeho cena akcií pokles o 50% na $58.46 v druhém týdnu února. Hlavním důvodem pro pokles ceny akcií je, že společnost přidala jen 1,59 milionů amerických uživatelů namísto cílené 1,62 milionu. Navíc, ve čtvrtém čtvrtletí tržby minul odhady analytiků v úzkém rozpětí.

Pro čtvrté čtvrtletí fiskálního roku 2015, Netflix oznámila tržby ve výši 1.823 miliard, ve srovnání s $1.738 miliard ve čtvrtém čtvrtletí roku 2014. Konsensuální odhad analytiků byl $1.826 miliard. Překvapivě, společnost byla schopna přidat 4 milionů mezinárodních předplatitelů místo analytiků očekávání 3,5 milionu. Nicméně, mezinárodní sledovanost není garner stejné výše zisku jako domácí sledovanost. To znamená, že trh je méně nadšený globální účastnické dodatky, jako nyní.

V podstatě, společnost trpí následujícími problémy:

Za prvé, průměrné příjmy v realizaci za účastníka je pouze $6.84 za měsíc (nebo $82.04 ročně). Na druhou stranu, dluh Netflix již překročil 10 miliard dolarů. Proto je nezbytné, že Netflix bude nucena zvýšit cenu předplatného brzy. Pokud ne, bude společnost schopna splácet dluhy. Kromě toho, Netflix má negativní cash flow. Tak, výlet do předplatného je pro společnost přežít. Dopad zvýšení cen na zákazníka základny je jistě bude předmětem obav v budoucnu.

Za druhé, USA, na základě obsahu Netflix nemůže poskytnout stejný druh dopad jinde. Například, v multi-kulturní Evropě, na obsah, který je velmi dobře přijat v Německu, nemusí dostávat stejný druh příjmu ve Francii. Dále je možné lokalizovat obsah pro diváky, které patří do různých regionů. Takový proces by mělo za následek prudký růst nákladů. Netflix je zatím najít řešení tohoto problému.

Přední PE poměr společnosti je 114.9. K udržení tak vysoké ocenění, společnost by měla minimálně zdvojnásobit své hosty / předplatitele každé dva roky. Cena na tržbách společnosti je 6.3, zatímco průmysl průměr je jen 2.2. Pět rok cena k prodeji průměru Netflix je jen 4.3. To znamená, že společnost je v současné době obchodování na vyšší cenu. Takže, 30% pokles ceny akcií by se odpovídajícím způsobem přivést cena poměr prodeje v blízkosti dlouhodobého průměru. Tedy, v zásadě, obchodník, můžete očekávat, že cena klesá na přibližně $70 úrovní v nadcházejících týdnech.

Technicky vzato, psychologickou úroveň 100 je odpor pro Netflix akcie. Poslední velkou podporu existuje na 90 úrovní. Indikátor MACD je tipovací pod nulovou úroveň. Hlavní linie ukazatel je v současné době pod signální linii, což znamená, nemotornost.

Proto, binární možnosti obchodník by měl hledat příležitost k nákupu binární opce smlouvy. Vypršení období jednoho měsíce (od poloviny dubna) a realizační cenou kolem 90 dolarů by být dokonalý recept na úspěch.

Nejnovější články: