Micron Dostane Překonat Hodnocení Z RBC Capital Markets

 

Zpráva equity výzkum publikoval RBC Capital Markets doporučil investovat do Micron Technology (Nasdaq: MU) akcie na základě možného dna paměťový čip ceny v následujících měsících. Zejména, akcie získala téměř 25% v letošním roce na očekávání, že oživení v čipu ceny v druhé polovině roku. Akcie uzavřely na $39.34, a to až $0.11 či 0.28% od předchozího blízko.

 

Navzdory špatnému 2. ČTVRTLETÍ výsledky, analytici doporučují Micron

Včera Mitch Steves, analytik RBC Capital Markets začal pokrývat Micron akcie se překonat hodnocení, za předpokladu vyšší ceny paměťových čipů v druhé polovině roku 2019. Steves odůvodněno jeho argument zvýraznění poptávky pro paměťové čipy v datových centrech. Analytik předpokládá zlepšení celkové paměti trh ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019.

V poznámce pro klienty, Steves říká: "Zatímco poptávka dynamics jsou náročné, paměťový prostor historicky shromáždění na poslední řez. Věříme, že ceny jsou i nadále jít dolů a budeme pravděpodobně vidět dna kolem [druhé čtvrtletí/třetí čtvrtletí] časový rámec."

Dále napsal, že "Naše investice práce na MU je založen ne na to, že ne více cyklů, ale spíše na naše přesvědčení, že cyklus(s) bude být více tlumené a méně volatilní."

Na základě skutečností uvedených výše, Steves dal $50 jako cena cíle pro Micron skladem. Cílová cena odráží prémii ve výši 25% z včerejší zavírací cena.

Micron je lídrem na trhu polovodičových paměťových čipů, které zahrnuje DRAM a NAND. Zatímco DRAM týká dynamic random access memory čipy, které se používají na stolních počítačů a serverů, NAND odkazuje na flash paměťové čipy, které jsou použity na smartphony na solid state disky.

Akcie oceňují zhruba na 10% minulý týden navzdory hlášení slabý výkon ve druhém čtvrtletí. Zatímco zisk na akcii klesl 39,4% na y-o-y základ, příjmy propadla o 20,5% y-o-y, ale byl lepší než to, co investoři a spekulanti očekávali za čtvrtletí. Jako výsledek, investoři vydechl úlevou, které vedly k rally v ceně akcií. Do konce roku 2018, akcie Micron ztratil 50% své maximální hodnoty dosaženo dříve v roce. Nicméně, v očekávání obratu na trhu paměťových čipů umožnil akciové získat zhruba 40%, zatím v tomto roce.

Sidney Ho, analytik Deutsche Bank, očekává, že růstový trend pokračovat. Zachovává "buy" rating na akcie s cílovou cenu na 48 dolarů, což představuje zhodnocení o zhruba 20% od včerejšího závěru.

Ve své poznámce pro klienty, Ho ocenil Micron důvěru vidět čip, cena oživení v druhé polovině roku 2019.

Ho říká, "technologie přechody v obou DRAM a NAND se zdají být na dobré cestě, a společnost zopakovala, že očekává, že vidět zdravých cena klesá v CY19."

Paměťové čipy obvykle následují cyklus. Poslední, kdo se zhroutil z důvodu vysoké úrovně zásob v průmyslu. Ho upozornila na to, že "inventář skončil čtvrtletí na $4.4 b, nebo 134 dní, až ~500 milionů dolarů, nebo 27 dní, q/ q, a společnost očekává, že zásoby se pohybovat vyšší v F3Q."

I přesto, že úrovně zásob se zvyšuje, Ho domnívá, že "paměť dodavatelé demonstrují více disciplíny v tomto cyklu." Analytik očekává, že disciplína výrobci ke zlepšení celkového dodavatelského řetězce scénář.

Ho dokončí tím, že říká: "je to těžké mít příliš mnoho přesvědčení, že současná čtvrtletí bude koryto tohoto cyklu, i když jsme přesvědčeni, že je nepravděpodobné, že vidět výrazné revize směrem dolů od aktuální úroveň."

Společnost je zatím zotavit z problémů, jimž čelí, ale analytici se domnívají, že je při správné kroky k vyřešení situace.

Z 27 analytiků, kteří pokrývají akcie, 25 analytici dali 'Středně Koupit rating, 16 analytici se vydávají na "Koupit" rating, a to pouze dva dali "Prodat" rating. Průměrná cílová cena analytiků je $46.75. Proto, akcie se očekává, že i nadále rozsah-vázané, s býčí zaujatost v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový našel podporu na 30. Další hlavní rezistence se očekává, že na 56 úrovní. Na Chaikin money flow ukazatele má také pozitivní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: