Aussie Zůstává Býčí na Silné konstrukční Údaje

 
Rozsah vázán pohyb cen železné rudy a eskaloval napětí mezi Severní Koreou a USA držel Australský dolar slabý proti většině jeho G10 soupeři, včetně amerického dolaru, na začátku srpna. Nicméně, v posledních dvou obchodních seancí, AUDUSD pár se vyšplhal zpět a uzavřel na 0.7966 v pátek. Očekáváme, že růstový trend pokračovat z důvodů, které jsou uvedeny níže.

Australská ekonomika i nadále hrát dobře, o čemž svědčí řada pozitivních ekonomických dat propuštěn minulý týden. Podle Australského statistického Úřadu, soukromé kapitálové výdaje se zvýšily o 0,8% q-o-q v červnu čtvrtletí, proti 0,2% nárůst očekávali analytici, ale nižší než minulý měsíc nárůst o 0,9%.

Nicméně, stavebních povolení poklesl o 1,7% m-o-m v červenci, ve srovnání s 11,7 procenta růstu v předchozím měsíci. Přesto to bylo lepší, než pokles o 5,4% prognózy analytiků. Dokončené stavební práce rostla tempem 9,3% q-o-q v červnu čtvrtletí a drcené Konsensus odhad o 0,9% růstu. V předchozím čtvrtletí, dokončila stavební práce vzrostly o skromný 0.9% pouze. Nedávné rally cen železné rudy a koksovatelného uhlí je také podpora rally v Aussie.

V USA non-farm výplatní údajů poskytnutých Úřad Statistiky Práce je uvedeno, že ekonomika přidala 156.000 lidí, pracovních míst v srpnu, oproti tržní očekávání 180.000 pracovních míst. Minulý měsíc, počet pracovních dodatky zvýšily o 189,000.

Míra nezaměstnanosti se mírně zvýšil na 4,4% na konci srpna, od 4,3% v předchozím měsíci. I průměrný výdělek vzrostl pouze o 0,1%, oproti 0,2% v očekávali analytici, a nižší než 0,3% růst zaznamenaný v předchozím měsíci.

Jak je všeobecně očekává, University of Michigan consumer sentiment čtení odmítl 96.8 v srpnu, od 97,6 v červenci. Podle Thomson Reuters průzkumu, analytici předpověď Mj spotřebitelského sentimentu mírně klesat, aby 97.4.

Stavební výdaje rovněž poklesly o 0,6% m-o-m v červenci ve srovnání s sestupně revidován na 1,4% pokles v červnu 2017. AMERICKÉ Ministerstvo Obchodu uvedlo, že pokles v počtu projektů veřejného sektoru vedl pokles spotřebitelských výdajů na $1,21 bilionů, což je nejnižší úroveň od října 2016. Wall Street analytici očekávali stavební výdaje na zvýšení o 0,5% v červenci.

Americký automobilový průmysl je také zažívá cyklického zpomalení. Podle Autodata Corp, celkem prodaných vozů v USA poklesl na 16,1 milionů v srpnu, se od 16.70 milionů v předchozím měsíci, a nižší, než analytici odhad 16.60 milionů.

Technicky vzato, AUDUSD pár byl konsoliduje kolem 0.7930 úrovně. Měna kříže byla také úspěšně otestována úroveň 0.7840. Rostoucí momentum indikátor potvrzuje býčí směr v pultu. Tedy, můžeme očekávat, že pár zlomit nad nejbližší rezistenci úroveň 0.8040 a dosáhnout 0.8125.

Tím, že bude dlouho v AUDUSD pár, doufáme, že prospěch z blížící se rally. Pozice bude pravděpodobně otevřena v blízkosti 0.7940, s příkazem stop loss níže 0.7840. Plánujeme výjezd blízkosti 0.8125.

Call opce je nejvíce ideální smlouva na obchod, v tomto bodě v čase. Proto můžeme investovat naše přebytku v call opce platí do 11. září. Realizační cena asi 0.7940 by být ideální pro obchod.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: