Aussie Obnoví Na Čerstvé USA-Čína Obchodních Jednání, Pracovních Dat

 

Australský Dolar se dnes ráno probudil na zprávy o smírné dohody, která je blízko realizován v rámci probíhajícího americko-Čínské obchodní problém. Wall Street Journal oznámil, že Bílý Dům uvažuje o nové kolo obchodních jednání s Čínou.

 

Čína-USA obchodní jednání a ekonomické údaje boost Aussie

Podle Wall Street Journal zpráva, že nejvyšší američtí představitelé, v čele Ministr Financí Steven Mnuchin, poslal oficiální pozvání, aby jejich protějšek, což naznačuje, propracovaný setkání v nadcházejících týdnech jednat o obchodních záležitostech.

Američtí představitelé také požádal ministerské-úrovni tým z Číny pro jednání. Místo jednání nebylo rozhodnuto, ale je pravděpodobné, že se uskuteční ve Washingtonu nebo Pekingu. Ani vláda vydala oficiální prohlášení v tomto ohledu.

Australský dolar je hlavní obětí pivovarnictví obchodní válku mezi Čínou a USA. Země je silně závislá na čínských exportních příjmů. Bez Čínského dovozu, Australské železné rudy a koksovatelného uhlí průmysl by se zastavil. Obě tyto komodity jsou dva nejvyšší vývozní příjmy příjmy pro Austrálii.

Zpráva přišla v době, kdy byl trh nervózně čeká další kolo sankcí v hodnotě 200 miliard dolarů, které americká vláda na Čínské zboží. Takové oznámení si mohl vzít Aussie na nová roční minima vůči dolar. Nicméně, nečekané pozitivní vývoj vyústil v býčí formaci.

V komentáři k NÁM pozvání, Marc Chandler, ekonom a měnové strategie vedoucí na Brown Brothers Harriman, řekl: "AUD skoky na zprávy o nové USA-ČLR obchodní jednání. AUD na 3-denní maxima."

Zprávy o možném řešení čínsko-AMERICKÉ obchodní problém se zmírnil riziko napětí, což vede k oslabení amerického dolaru a jiné bezpečné útočiště měny.

 

Australský novinkách na trhu práce

Kromě politických zpráv, Australský dolar také se dnes dostalo podpory z údajů o zaměstnanosti hlásil dříve, dnes.

Australský statistický Úřad oznámil, že míra nezaměstnanosti z 5,3% v srpnu, beze změny z předchozího měsíce a v souladu s očekáváním trhu.

Přidáním 44,000 pracovních míst v srpnu, ekonomika překonala odhady analytiků pro zvýšení 18.000. Zejména, ekonomika ztratila 3900 pracovních míst v červenci.

Podobně, plný úvazek rose s 33,700 na 8,630,700, zatímco na částečný úvazek údaje o zaměstnanosti byly v 4,000,600, což představuje nárůst o 10,200 z minulého měsíce.

I když nezaměstnanost vzrostla o 5,800 k 708,800, celkový počet nezaměstnaných lidí skautingu pro práci na plný úvazek klesl o 7 500 do 494,800. Počet nezaměstnaných lidí, kteří hledají zaměstnání na částečný úvazek byl na 214.000, což představuje nárůst o 13,200 od předchozí měsíc.

Navíc, míra účasti byla 65.7%, vyšší než očekávání o 65,6%, a zvýšení z 65,5% v předchozím měsíci. Důležitější je, že nevyužití klesla o 0,4 bodu na 13,4%. Navíc, pracovní síla míra nezaměstnaností klesla o 0,3 bodů na 8,1%.

Zlepšení nálady, vytvořené obnovené čínsko-amerických obchodních jednání a silný job data, se obrátil na Aussie vzestupnou pro krátkodobé.

Technicky vzato, AUDUSD pár našel podporu na 0.7080, jak je znázorněno na obrázku níže. Indikátor RSI je v přeprodané oblasti. Další významný odpor je pouze na 0.7720. Proto očekáváme, že AUDUSD pár zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: