Bitcoin Signály Uptrend jako Bitcoin Hotovosti Rally Mizí

 
V našem 8. listopadu zpráva, měli jsme varoval čtenáře, že BTCUSD je obchodování v překoupené oblasti a strmý propad lze očekávat kdykoliv. Měli jsme také zmínili náš zájem jít krátký na 7100 úrovně s cílovou úroveň 6120. Crypto měna klesla vůči Dolar, jak se očekávalo, a zasáhnout cíl. Ve skutečnosti, BTCUSD pár hit minimum 5498. Očekáváme oživení v BTCUSD pár na týden dopředu, z důvodů uvedených níže.

S cílem předpovídat krátkodobý trend BTCUSD pár, by bylo lepší studovat důvod pro prudký pokles ceny Bitcoinu minulý týden. Bitcoin sítě byl naplánován, aby se podrobil hardware vidlice na nebo kolem 16. listopadu. Plán, technicky známý jako Segwit2x, byl formulován na adresu zpoždění týkající se bloku řetězce transakce potvrzení. Na Segwit2x by mělo zvýšit velikost bloku na blok 494,784, což vede ke zvýšení blok transakční kapacitu. Nicméně, vzhledem k nedostatku konsensu, Mike Belshe, generální ŘEDITEL Bitcoin peněženku software poskytovatele BitGo a jeden z vůdců hardware vidlice projektu, pozastavila transakce (po setkání s dalšími zúčastněnými stranami v projektu). Belshe objasnil, že plán bude realizován v budoucnu, jakmile kontroverzní projekt je schválena více zúčastněných stran. Jak to může být zřejmé,, Bitcoin je hodnota klesla, ne kvůli nějaké jednoduché negativní zprávy, ale vzhledem k pozastavení software vidlice. Tak, BTCUSD dvojice se očekává, že se odrazí zpět brzy.

Dále, Bitcoin Hotovosti, která byla vytvořena prostřednictvím hardware vidlice v červenci vzrostl téměř sedminásobně na $2,767 v sobotu minulý týden. Od té doby, Bitcoin Hotovosti a Bitcoinů mají inverzní korelace, hodnota Bitcoinu klesla. Je třeba poznamenat, že Bitcoin Hotovosti je stěží používá v day-to-day transakce. Proto očekáváme prudký pokles ceny Bitcoinu v Hotovosti. Ve skutečnosti, v době psaní tohoto článku Bitcoin v Hotovosti již klesla na $1300. Jako BCHUSD dále klesá, BTCUSD mohl silně zotavit.

V USA, Trump administrativa čelí opozici k daňové reformy plánu. Další, oznámení o Jerome Powell jako příští Předseda Federálního Rezervního systému způsobil zklamání mezi spekulanty a investory. Powell očekává, že toe linie Janet Yellen a normalizovat úrokové sazby postupně. Proto jsme počasí rally v BTCUSD pár na týden dopředu.

Na BTCUSD pár se odrazil od supportu na 5830. Oba RSI a Williamse Procentní Rozsah indikátoru je vzestupně po ponoření pod medvědí zóně. Proto očekáváme odraz mrtvé kočky v BTCUSD pár.

Přejeme si, aby pozici sami získat z blížící se rally otevřením dlouhé pozice v blízkosti 6500 v BTCUSD pár. S ohledem na volatilitu, určitě bychom umístit stop loss níže 6200. Pokud BTCUSD pár shromáždění, jak se očekávalo, pak by účetní zisk blízkosti 7100.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: