Euro Klesá V Očekávání Nových podnětů Z ECB

 

Euro klesla na $1.1170 včera dolar posílil na bezpečných aktiv, poptávka kvůli rostoucí napětí v Západní Asii. Investoři a spekulanti mají také medvědí pohled na euro na očekávání, že nový stimulační balíček od Evropské Centrální Banky (ECB). Dolar byl také posílen tím, že bylo dosaženo dohody mezi USA Donald Trump a členové amerického Kongresu prodloužit limit dluhu o dva roky, což eliminuje obavy ze selhání vlády k zaplacení dluhu později v tomto roce. Od vysoce 1.1215, pár EUR/USD se snížil na minimum 1.1144 v posledních 24 hodinách.

Pár EUR/USD byl rozsah-vázané za posledních pár týdnů jako očekávání na snížení sazeb ze strany AMERICKÉ centrální banky a ECB byl negovat dopad na dolar a euro.

Holubičí prohlášení vydané New York Fed Prezident John Williams za následek zvýšení ceny za 50-base-bodu snížení sazby minulý týden. Po Fed mluvčí vysvětlil, že připomínky se netýkaly "budoucí politické iniciativy," 50 bazických bodů snížení sazeb doufá, že se následně zmenšil.

Cena-projekce na 50 bazických bodů snížení sazeb poklesly z maxima 71% minulý týden na 18,5%, včera. Americký Fed a Bank of Japan drží měnová politika setkání příští týden. Dolar také posílena v důsledku konfliktu v Úžině Hormuz, hlavní vodní cesty pro obchod s ropou. Média záběry ukázaly, že Íránské Revoluční Gardy uchvácení ropného tankeru, zatímco odvážné Britská válečná loď.

Pár EUR/USD, pokles byl také podporovaný očekávání nového stimulačního programu ECB. Marion Amiot a Sylvain Broyer, ekonomové na S&P, předvídat ECB lomítko své vklad sazba minimálně o 10 bazických bodů v politice zářijového zasedání a případně znovu kvantitativního uvolňování (QE) s 15 miliard eur ($16.85$) za nákupy aktiv v říjnu. Analytici nepředpokládají centrální banku ke zvýšení úrokové sazby až do Q2, 2021. Zatímco finanční trhy, snížily šance na ECB, 10-point depozitní sazbu snížit na méně než 40% z přibližně 60% minulý pátek analytici očekávají, že ECB k vydání holubičí outlook a možná i více příznivé podmínky pro jejich plánované čerstvé střednědobé úvěry.

Neil Mellor, senior měnový stratég z BNY Mellon v Londýně, očekává, euro, volatilita zvýší v příštích dnech. Mellor řekl: "Historicky, ECB byla mnohem více efektivní ve frontě politiky stimulu, než přináší to, ale není tam žádný odnáší fakt, že jsme v nějaké volatility dopředu na euro."

Mezitím, americký Prezident Donald Trump a amerického Kongresu, představitelé dosáhli dohody o prodloužení dluhového limitu do dvou let a také čepice na federální výdaje. Dohoda by zabránilo tomu, aby vláda výchozím nastavení, ale samozřejmě, zvýšení rozpočtových deficitů. Podle této dohody, náklady na non-povinné připojištění by se zvýšil na $1,37 bilionů fiskální rok, který začíná 1. října, od $1.32 bilionů v současný fiskální rok.

Ve fiskálním roce 2021, výdaje by rostly pomalejším tempem, na $1.375 bilionů.

V návaznosti na dohodu dluhu, Trump tweeted takto: "já jsem s potěšením oznamuje, že dohoda byla udeřil s Senátní Většinový Vůdce Mitch McConnell, Senátní Menšinový Vůdce Chuck Schumer, Mluvčí Sněmovny Nancy Pelosi, a Dům Menšinový Vůdce Kevin McCarthy."

Marshall Gittler, hlavní stratég na Globální ACL, vysvětlil, proč dohoda posiluje dolar proti jeho vrstevníky: "To trvá hrozba dalšího dluhového stropu drama ze stolu pro dva let, kdy mnozí z nás vroucně doufám, že množina racionálních politiků bude mít kancelář a to celé zbytečné, opakující se drama bude odstraněno."

Umístění dat propuštěn minulý týden uvedl, že investoři se i nadále mít čisté dlouhé pozice v amerických dolarech. Poptávka po bezpečné útočiště aktiv, ECB podnět očekávání, a dluhu dohoda předpokládá se, že udržet dolar optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, pár EUR/USD se začal klesat poté, co čelí odporu na 1.1280. Další hlavní podpory se předpokládá na úrovní 1.0900. Stochastický oscilátor je také dosahuje nových minim. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstane makléřského v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: