Výběr Realizační Cena

V binární obchodování s opcemi realizační cena představuje vstupní bod nebo cena, která možnost je, že bude otevřen. V případě call opce, realizační cena je definována jako bod, ve kterém má držitel opce může koupit, a pokud vzhledem k tomu, opce, realizační cena představuje ideální okamžik k prodeji. Výběr správné zarážející cena je rozhodující pro úspěšné možnost a tedy vědět, kdy vstoupit do obchodu, je stejně důležité jako uznání až k východu.

Právo zarážející cena by měla být vždy nachází s bilancí technické a fundamentální analýzy. Existuje mnoho důvodů pro obchodování možnost, ale tyto vždy redukuje na technické a/ nebo základních přesvědčení. Takže, to je to nejlepší, aby zvážila, jak před, aby vaše první krok.
 
Technická Analýza
Technické rozmyslem, výrazný cena by měla vždy v korelaci s časovým rámcem, na němž se provádí analýza. Například, představte si, že jsme obchodní býčí divergence na čtyři hodiny graf pro páru EURUSD. Datum vypršení platnosti by měla být někde mezi konci den, týden, nebo dokonce měsíc (je-li obchod je přijata v druhé polovině tohoto příslušného měsíce). Nižší datum vypršení platnosti, pak některý z výše uvedených je riskantní volba – po tom všem chcete, aby vaše možnost mít dobré množství času k dosažení jeho realizační cenu. Nakonec to není ani tak o vstupní úroveň, která je strike cena dobrá, ale spíše, zda je či není datum vypršení platnosti zarovná s časovém rámci, které byla analýza provedena.

Po technické analýzy bychom měli znát směr obchodu a mít představu o minimální datum expirace, které chcete nastavit. Před umístěním obchodu bychom měli příště zvážit základní faktory, které nám pomohou doladit oba realizační cenu a dobu platnosti.
 
Fundamentální Analýza
Pokračování s výše EURUSD například, pokud je divergence na čtyři hodiny času objeví rámeček na pondělí, ale vlivné fundamentální zprávy (například Non-Farm údaje) je splatná v pátek, pak volba končí den pondělí datum vypršení platnosti není nejmoudřejší tahů. S trhem může sahat až do NFP vydání, jeden týden datum vypršení platnosti, nebo ten, který se táhne až těsně předtím, než ekonomické události, by měly být upřednostněny.

Ekonomický kalendář je zvláště užitečné, když náročné, když tyto události jsou splatné, a jak důležité jsou relativně navzájem. Většina makléři poskytují jejich vlastní kalendář a budete mít možnost vyhledávat přes to s cílem najít váš majetek zájmu, nebo jakékoliv veřejné zprávy, že máte pocit, budou mít přímý vliv.
 
Závěr
Stručně řečeno, obchod musí být zapsány do v pravou chvíli a za ideální cenu. Zvýraznění tyto funkce závisí na vaší pozornost k detailu, a odhodlání, aby buď technické nebo základní aspekty analýzy. Zatímco na povrchu binární možnosti mohou být 50/50 šanci přistání v peníze, existuje spousta strategií ve hře, které mohou umožnit obchodníkovi větší výhodu nad druhým.

Nejnovější články: