Libra na Silný Růst v Průmyslové Výrobě

 
GBPUSD pár zůstává rozsah vázán mezi 1.3075 a 1.3280 za poslední dva měsíce. Slabost AMERICKÉ ekonomiky, a to především v důsledku hurikánů Harvey a Irma, stále slabý Dolar. Na druhou stranu, Brexit otázky související udržuje Libra pod tlakem. To znamená, že GBPUSD se pohybuje v těsné obchodní rozpětí. Nicméně, počasí jsme rally na pár GBPUSD z důvodů uvedených níže.

V BRITÁNII, průmyslová výroba vzrostla o 0,7%-over měsíc v září, podle Úřadu pro Národní Statistiky (ONS), a to až od 0,3% v srpnu a nad odhady analytiků o 0,4%. Zejména, to je šestý měsíční nárůst v řadě. Q3 výrobní činnost je nyní podle odhadů zvýšil o 1,1% q-o-q, nahoru z 1%, v září je produkce byl vzestupně revidován ze statistického oddělení předběžného odhadu o 0,3%.

Tržní sentiment vůči Libře se obrátil vzestupnou když ONS vykázala obchodní deficit, který snížil na £11.25 $ v září, od £12.35 miliardy v předchozím měsíci, a lepší než analytiků očekávání £12,9 miliardy.

V USA, Trump administrativa čelí opozici k daňové revizi plánu. Podle zprávy v The Washington Post, Senát, Republikáni jsou nyní při pohledu na vyhlídky, kterým se mění daňové reformy zákona tak, že by zpoždění firemních daní o více než rok.

Zatímco Fed zvýšení sazeb v prosinci je téměř jisté, že trhy pochybují, zda centrální banka by mohla zvýšit sazby často v roce 2018. Dále, Dolar, který je také považován za bezpečné útočiště měny, ztratí svou přitažlivost jako globální ekonomický stav zlepšuje. Důvodem je, investoři by neměli váhat přidělit finanční prostředky do rizikovějších aktiv během období globálního ekonomického růstu.

Dále, UBS ekonometrické modely ukazují, že Dolar je nadhodnocený až o 10% až 15%, ve srovnání s ostatními měnami. Data z Mezinárodního Měnového Fondu a amerického Fedu naznačují, investoři vybudovali nepřiměřeně vyšší pozici v amerických dolarech denominovaných aktiv v roce 2017. Tedy, na základě výše uvedené diskuse, počasí jsme rally na pár GBPUSD v blízké budoucnosti.

Historický cenový graf naznačuje, že GBPUSD se odrazil od supportu na 1.3080. Na indikátoru stochastic stoupá z medvědí zóně. To znamená zvýšení nákupní tlak. Pokud dvojice vypukne obchodního rozsahu, pak další hlavní rezistence se předpokládá na 1.3460.

Rostoucí trend lze obchodovat tím, že bude dlouho v pár GBPUSD u 1.3080, s příkazem stop loss níže 1.2960. V případě, jsme se otevřít obchod na trhu Forex, dlouhé pozice se budou prodávat v blízkosti 1.3460.

Alternativně, můžeme investovat v call opce, která má platnost jeden týden. Bude možnost zakoupit od renomovaných binární broker když se pár obchoduje v blízkosti 1.3080.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: