Yen Změní Makléřského na Náznak Stimulační Balíček v Japonsku

 
Nejistota na světovém trhu investoři nuceni hledat úkryt na ochranu jejich investic. Tento pohonem hodnotu bezpečné útočiště aktiva, jako jsou zlato, stříbro, Švýcarský Frank a Japonský jen. Na 24. června, krátce po Brexit, co byly vyhlášeny výsledky, USDJPY klesla pod psychologickou hranici 100. Nicméně, pozitivní ekonomická data z USA umožnila USDJPY vyšplhat zpět nad 100 úrovní. Včera, USDJPY hit jeden týden high 103.28. Z těchto důvodů, můžeme předvídat USDJPY dále stoupat.

V Japonsku, vládnoucí koalice získala většinu křesel v horní komoře. Volby byly provedeny minulý týden. Vládní koalice podle Premiéra Shinzo Abe, získala dvoutřetinovou většinou v 121-sedadla horní část domu. Po úspěchu ve volbách, Premiér Šinzó Abe uvedl, že bude prosazovat ekonomické reformy program, populárně odkazoval se na jako Abenomika.

Abe také potvrdil, že bude pokyn ministra hospodářství Nobuteru Ishihara připravit nový stimulační balíček, který vyvolá růst v ekonomice. Japonský Premiér se setkal ministr hospodářství v úterý.

Komentuje prohlášení Premiéra, Keith Henry, ředitel pro Strategii pro Asii v Tokiu uvedl, že volby opět potvrdily, že důvěra lidí na Šinzó Abeho vlády a její hospodářské reformy.
Trh nyní domnívá, že BoJ by oznámit další uvolňování opatření v politiku setkání se bude konat později v červenci. Nakonec, další uvolňování opatření by značně oslabila japonský jen.

Tak daleko, jako MY, je znepokojen, ISM non-výrobní PMI čtení vzrostl na 56,5 v červnu, z 52,9 v Květnu. Index čtení bylo výše analytiků očekávání 53.3. Tak, v podstatě, USDJPY lze očekávat, že zůstanou medvědí nejméně do konce příští politické schůzi.

Na pár USDJPY má silnou podporu v 101.30. Na indikátoru stochastic, s, čtení cca 15, je zrcadlení silně přeprodané situaci. Tak, my můžeme očekávat na měnovém páru stoupat brzy.

Vzhledem k tomu, Forex obchodník může trvat dlouhou pozici v blízkosti 103 úrovně v pár USDJPY. Pro navrhované obchodu příkaz stop loss by měl být umístěn pod 101. Dlouhé pozice by měla být uzavřena na 105.50. Obchodníci s větší riziko chuť k jídlu můžete objednat dílčí zisky na 106 a posunout stop loss na vstupní cenu. Zbytek množství, které může být zředěné v blízkosti 110.50.

Stejně tak binární obchodník by měl koupit one touch call opce zisk z uptrend. Realizační ceny pro obchod by měl být nejlépe pod 106. Obchodník s větší riziko chuť k jídlu může obchodovat žebřík call opce. Nicméně, nejvyšší realizační cenu v žebříčku smlouva by neměla být větší než 110. V obou případ, obchodník by si měl vybrat datum ukončení platnosti smlouvy v prvním týdnu srpna.

Nejnovější články: