Betsy Ross Americká Vlajka Na Tenisky Klade Nike V Nesnázích

 

NIKE, Inc. akcie (NYSE: NKE) klesl 0,60% na dokončit na $84.96 včera po sneaker představovat počátku 18. století "Betsy Ross" varianta Americká vlajka byla stažena oblečení a obuv výrobce na základě protestu bývalý NFL hráč Colin Kaepernick. Odstoupení vyvolalo odvetu ze Arizona Guvernér Doug Ducey, který nařídil zrušení finanční pobídky slíbila, že do společnosti pro založení továrny v tomto státě.

Nike se rozhodla stáhnout Air Max 1 Rychlý Úder tenisky následující námitku bývalý NFL hráč Colin Kaepernick, který upozornil na vlajku je použít během éry otroctví. Obraz boty poskytována Sneakernews.com obsahuje verze USA vlajka s 13 hvězdami, které tvoří kruhový vzor a 13 pruhy. Podle Smithsonian, NÁM bylo pomocí této verze vlajky mezi 1777 a 1795. Existují také zprávy, že vlajka se používá nekompromisní skupin. Společnost měla v plánu zavést boty na trhu za $140.

Kaepernick se stal kontroverzní postavou ve sportu po upuštění od stání pro národní hymny během roku 2016 "NFL preseason fotbal," vzbouřil proti rasové nerovnosti.

Od sezóny v roce 2016, Kaepernick nehrál hru. Jeho petici proti liga byla vyřešena. V loňském roce Nike vystupoval Kaepernick pro 30. výročí oslav jeho "Prostě To Udělej" kampaň.

O stažení Air Max 1 Quickstrike, Nike vydala následující prohlášení CNN Podnikání: "Nike se rozhodlo uvolnit Air Max 1 Rychlý útok Čtvrtého července, jak to uváděl staré verze Americké vlajky."

Není to poprvé, kdy Nike stáhl výrobek z důvodu námitky. V Číně, společnost odstraněny některé produkty z regálů po podporu tím, módní návrhář pro Hong Kong protesty vyústily v sociální média vymstít. V té době, Nike odůvodněno jeho akce tím, že říká, že rozhodnutí bylo přijato "na základě zpětné vazby od Čínských spotřebitelů."

V Květnu, po námitce vyroben domorodé skupiny v Panamě, Nike přerušena spuštění verze z Air Force 1 tenisky.

Nicméně, stažení se nepovedlo tentokrát. Ducey, Arizona guvernér od roku 2015, zrušil pobídky slíbila, že do společnosti pro založení továrny na metro Phoenix west side. Továrna byla očekávané vytvořit 500 pracovních míst v oblasti, Arizona Republic, uvedl v pondělí. V pondělí, Goodyear Rada Města souhlasila vzdát se maximálně $1 milion ve zpracování a poplatky za povolení a návratnosti až do výše $1 milion pro pracovní příležitosti vytváří.

Pokud jde Nike odstoupení od smlouvy, Arizona Guvernér Doug Ducey, Republikán a bývalý generální ŘEDITEL společnosti Cold Stone Creamery, napsal následující: "je To hanebný ústup pro společnost. Americké firmy by měli být hrdí na historii naší země, nevzdávejte to. Nike učinil své rozhodnutí, a teď děláme my. Objednal jsem si Arizona Commerce Orgán stáhnout všechny finanční motivaci dolarů, podle jejich uvážení, že Stát poskytuje pro společnost najít tady."

Na trhu se očekává, že makléřského pohled na akciové vzhledem k čerpání pobídek pro otevření továrny v Arizoně.

Historický cenový graf naznačuje, že populace se potýká s rezistencí na 85. Kromě toho, indikátor MACD je, aby negativní divergence s akcií. Jako výsledek, můžeme předvídat skladem zůstane slabá v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: