Silná Inflace, Maloobchodní Tržby Udržet Libru Býčí

 
Libra získala mnoho zemí proti většině hlavních měn v posledních třech měsících. Nicméně, na rozdíl od prognózy pesimistů, není tam žádný nechat na holičkách v hybnosti. Tam jsou dva hlavní faktory, které přispěly k neúprosný vzestup. Za prvé, je to silná inflace a růst HDP údajů, které i nadále překračují odhady analytiků. Za druhé, na trhu si uvědomila, že Libra byla týrané moc na základě Brexit problém, který má zanedbatelný dopad, zatím na ekonomiku. Realita povoleno Libry rally i proti komoditní měny, jako jsou Nový Zéland dolar. Od 1. Března, GBPNZD pár shromáždil 700 pipů, aby zasáhla vysoký 1.7821 minulý čtvrtek. Počasí jsme uptrend, aby i nadále v krátkodobém horizontu na základě skutečností uvedených níže.

Na Novém Zélandu, průměrná cena mléka a mléčných výrobků se zvýšil na $3,101 za tunu v
aukce probíhat v úterý, a odpovídajícím způsobem GDT index vzrostl o 1,7%. Nicméně, zvýšení cen mléka a mléčných výrobků byl ne natolik, aby kompenzovat 6,3% poklesu, který byl viděn v GDT, index na konci předchozí aukce. Tak, Nový Zéland dolar neměl rally moc poté, co data byla vyhlášena. Ve skutečnosti, krátké prodejci mají nyní důvod k kladivo Kiwi dolar.

V zasedání měnové politiky, centrální Banka na Novém Zélandu rozhodla ponechat úrokové sazby beze změny na 1,75 procenta. Rozhodnutí nebylo překvapení na trhu. Nicméně, zápis z jednání vyplynulo, že Guvernér Wheeler a jeho kolegové chtěli Kiwi dolar dále klesat na podporu růstu. Navíc, zápis z jednání vyplynulo, že Guvernér a jeho tým byli ochotni mít více akomodativní měnovou politiku.

V případě spojeného KRÁLOVSTVÍ, maloobchodní tržby vzrostly o 1,4% m-o-m v únoru, ve srovnání s sestupně revidovaný pokles o 0,5% v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že maloobchodní tržby zvýšit o 0,4%.

Podobně, britská Národní statistický Úřad oznámil, 2,3% y-o-y zvýšení inflace v únoru. Trh očekával spotřebitelských cen ke zvýšení pouze o 2,1%. S ohledem na údaje o inflaci, analytici v Morgan Stanley varovala své klienty tím, že Libra se může odrazit kdykoliv. Tak počasí jsme GBPNZD pár pokračovat v jeho uptrend na základě argumentů uvedených výše.

Na GBPNZD pár se pohybuje podél vzestupného kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Po zbývající v záporné oblasti po dobu několika měsíců, histogram MACD se obrátil pozitivní, v posledních několika obchodních seancí. To znamená možnost velké rally v GBPNZD pár.

Otevřením dlouhé pozice v GBPNZD dvojice blízkosti 1.7680, obchodník může těšit získává z pravděpodobného trendu. Příkaz stop loss níže 1.7540 by měla být umístěna, aby se zabránilo velké ztráty. Rozkaz k účetní zisk může být umístěn v blízkosti 1.7980.

Investice do vysoké nebo vyšší možnost by umožnila binární obchodník získat z předpokládané uptrend z GBPNZD pár. Pozice by měla být přijata, když se pár obchoduje v blízkosti 1.7680. Navíc, po dobu jednoho týdne by mělo být povoleno pro vypršení smlouvy.

Nejnovější články: