Libra Obnoví Na Pozitivní Brexit Prohlášení Barnier

To byl den, kdy drama na Devizovém trhu včera, s Euro vyzvednutí vůči Libře obchodu na 0.8780 ráno na zprávy, že Theresa May se snaží získat Brexit dohodu do konce Března prodělaly vážnou porážku. Zprávy ukázaly, že velká BRITÁNIE a Evropská Unie vyjednavači bojovali, aby zaplnit mezeru po Irské hranici jištění v čas na listopadovém zasedání.

Kromě toho, Premiér byl nucen přiznat, že "významné" problémy existují, bez ohledu na jednání, která pokračovala až v pondělí ráno. Nicméně, pozdě pondělí, Britská Libra začala otáčet kolem ztráty vůči Euru, jak tam byly novinové zprávy, že Hlavní Vyjednavač EU Michel Barnier uvedl na Brexit dohoda je téměř připraven.

 

Další volatilní den pro Libru

Ve velké BRITÁNII členové Vlády, kteří byli předvídání dokončení posledního Brexit jednání v úterý, byli informováni, že záležitost by sotva mluvil na setkání, jiné než zmínku aktualizaci UK je připravena pro žádný obchod. Jednání pokračovala až 2.45 jsem v pondělí v hledání průlom, to se nestalo, protože EU přišel s řadou poslední chvíli požadavky propojením dodatečné podmínky, které celní jištění, které je strukturované, aby se stala aktivní, pokud žádné dlouhodobé dohody o volném obchodu může být podepsána do konce roku 2020. Nicméně, Barniera je optimistické prohlášení na Brexit jednat obrátil Libra je klesající trend.

Barnier je citován, jak říká: "I když tento víkend vyjednavači neúnavně pracovali, aby dosáhli dohody, od této chvíle, tato dohoda je stále ještě není dosaženo. Jako v každém vyjednávání, poslední úsek je vždy nejtěžší. Na základě našeho společného úsilí, parametry případné dohody jsou do značné míry definovány, Na Britské straně, kabinet se sejde v úterý, aby přezkoumala tyto parametry. Jsme na extrémně citlivý moment. Nejmenší veřejný komentář z mé strany by mohly být zneužity těmi, kteří chtějí jednání k neúspěchu."

Následující Barniera prohlášení, obchodníci viděli stínění Sterling proti dolar na emocionálně kritické 1.14 úrovni. Hlavní novinky publikace také uvádí, že Premiér velké BRITÁNIE Theresa May je stále v plánu na listopad Brexit jednat. Přes Kanál, euru propadla na nejnižší úroveň za posledních 16 měsíců jako Evropská Komise připravila ke zvýšení jeho rozpočtu se střetnou s Itálií.

Obchodníci se také obávají, že posloupnost měkká ekonomická data mohou rohu Správní Rady sestupně revidovat své prognózy hospodářského růstu na svém prosincovém zasedání, s Goldman Sachs názorem, že zákonodárci by mohli být nuceni k odložení začátku zvyšování sazeb, pokud je zpomalení je horší, než se očekávalo.

V Itálii, Místopředseda Vlády Matteo Salvini uvedl v neděli, že jeho vláda by mohla blokovat EU je rozpočtová rozhodnutí a jiných politik, pokud členové bloku i nadále vykazují neúcty ke své krajany. Francie se mezitím začal intenzivní kampaň k posílení eura před další po celém světě zhroucení, varoval, že EU není dostatečně robustní, aby přežil další katastrofa a tváře zhoršení bez fiskální unie.

Bruno Le Maire, francouzský ministr financí, varoval, tam jsou jen pár týdnů zbývá pro Německo a nizozemsko-led "Hanseatic Ligy" k dokončení dlouho odkládané reformy.

Bruno Le Maire řekl: "Buď budeme mít rozpočet eurozóny, nebo tam bude nakonec být žádné euro. Pokud tam byl nový finanční a hospodářské krize zítra, eurozóna nemůže reagovat. Je to opravdu naléhavé, že budeme stavět-up Eurozóny obranu. Mluvili jsme příliš dlouho."

Proto, vývoj v posledních dvou dnech se očekává, že držet na slabé euro vůči Libře.

Technicky vzato, EURGBP pár se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, stochastic indikátor se začal klesat po dosažení vzestupnou zóny. Jako výsledek, můžeme očekávat, že na páru EURGBP se pohybovat směrem dolů.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: