Sirin Laboratoře Na Loď Blockchain Smartphony

 

Crypto trhu došlo k mírnému oživení včera, ale bohužel netrvala dlouho. Na trhu se opět zrudla ráno. Bitcoin (BTC), je obchodování na $4,100 úrovně po záznamu nízká, asi $3,650 v úterý. Nicméně Bitcoin je snaží zůstat nad $4,200, která je rozhodující pro hlavního trendu.

Po získání mezi 3%-7%, v posledních 24 hodin, většina z hlavních altcoins, včetně Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Tron (TRX), EOS (EOS), Stellar (XLM) a Cardano (ADA) ztratily kolem 2%, tak daleko ještě dnes. Sirin Labs Token je pozoruhodné vítězem se ziskem 1,7%, 33% v posledních 24 hodinách a 27% v minulém týdnu. Společnost začne dodávat první blockchain smartphony tento týden, jak je uvedeno níže. To je jeden z důvodů, pro crypto rally.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Vypuknutí E. coli ve Spojených Státech bylo zjištěno, že mají souvislost s římský salát. Aby se zabránilo opakování takových incidentů, Food and Drug Administration (FDA) je zkoumání lepší track-and-trace metod, včetně použití blockchain technologie.

Komisař FDA Dr. Scott Gottlieb odhalil, že vládní agentura měla svázaná v Franku Yiannas, viceprezident pro bezpečnost potravin ve Walmartu, jako potravinový a veterinární medicíny, zástupce komisaře. Yiannas předpokládá se, přinést nové nástroje pro lepší sledování agenturou.

Gottlieb dále uvedl, že blockchain technologie by měl být schopen identifikovat konkrétní distributor nebo zemědělské farmě, kdykoli jsou spojené s jídlem ohniska, která zabrání, že je třeba problém deku varování, že by vliv na všechny distributory.

Malajsie plánuje uzákonit předpisy pro cryptocurrency a Počáteční Mince Nabídky (ICO) v 1q 2019. Ministr financí Lim Guan Eng uvedl, že země je regulátor, Komise pro cenné Papíry (SC), informoval ho o termínu nových pravidel. Přijetí crypto pravidla budou "součástí SC úsilí, aby usnadnila alternativní fundraising cesty a nové investice tříd aktiv." Zemi začal proces přípravy crypto a ICO předpisů na konci roku 2017.

Mezitím, orgány podnikly nezbytné kroky, jak a kdy potřeby. Při svém projevu v parlamentu, Lim řekl, že firmy zaměřené na problém cryptocurrencies musí probrat s tamní centrální banka, Bank Negara Malajsii.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Birks Skupiny, dobře známé Kanada-based šperky výrobce a prodejce, začal přijímat Bitcoin (BTC) jako platbu. Birks bylo zjištěno, že transakce jsou zpracovány pomocí BitPay, se sídlem v USA platební procesor. Na zkoušku, Birks, která byla založena v roce 1879, bude zpočátku přijmout Bitcoin v osmi ze svých 30 showroomů v Kanadě. Zejména, sedm obchodů jsou již přijímání Bitcoin platby a společnosti Graff a Patek Philippe obchody ve Vancouveru se bude přidávat do seznamu "brzy".

Švýcarský výrobce potravin Gustav Gerig AG, založená v roce 1923, se stala první společností v Evropě používat Ethereum (ETH) blockchain sledovat rybích výrobků. V tomto ohledu, společnost spolupracuje s Pacifical c.v., globální tuňáka marketingová společnost, která umožňuje klientům ověřovat tuňáka původu za použití blockchain technologie.

Plechovky v rozmezí brzy bude obsahovat QR kód, který mohou spotřebitelé skenovat, najít informace, jako jsou datum výroby, typ tuňáka a dokonce i loď byl chycen na. Blockchain provádění je poskytována Thajsko-založené Atato, blockchain poskytovatele služeb, vývoj podnikové třídy decentralizované aplikace ve spolupráci ConsenSys, spuštění ve vlastnictví Ethereum spoluzakladatel Joseph Lubin.

Začíná dnes, blockchain zaměřené elektronika zboží výrobce SIRIN Labs bude dodávat své první blockchain-poháněl smartphone. Následující kolo financování v prosinci 2017, který zvýšil $157 milionů, přes počáteční mince nabídnout (ICO) pro blockchain-poháněl telefon, Švýcarská společnost zveřejněny letos v létě, že by představit své blockchain-podle FINNEY smartphone v listopadu 2018.

FINNEY telefon bude také podporovat skladování za chladu crypto peněženky a zajišťuje bezpečnou šifrovanou komunikaci založené na Android a SIRIN je open-source operační systém (OS), SIRIN OS. Smartphone, ceněný u $1,000, budete také nabízejí Token Conversion Service (TCS), který eliminuje potřebu navštěvovat jiné crypto výměny pro konverzi žetony a mince podporována ze strany telefonu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: