Špatná Non-farm Payrolls Dat Změní NÁS Slabý Dolar

 
Dolar spadl vůči Kanadský dolar minulý týden poté, co Trump hrozí zavést další 100 miliard dolarů v hodnotě z obchodu cla na Čínské výrobky. Jak se očekávalo, Čína řekl, že to bude hit zpět v podobné módě. Kanadský dolar naopak posílil díky pokroku v NAFTA jednání. Očekáváme, že pár USDCAD, což je obchodování na o 1.2720, zůstat na klesající poznámka na týden dopředu vzhledem k podrobnosti jsou uvedeny pod ním.

Minulý čtvrtek, Kanadský Premiér Justin Trudeau potvrdil, že USA, Mexiko a Kanada dělají významný pokrok v NAFTA jednání. Kanadský dolar začal rok na slabé vědomí, hlavně proto, že otázky týkající se dohody NAFTA. Takže, zpráva se považuje za vzestupnou pro Kanadský dolar. Navíc, v práci jsou údaje také naznačují zlepšení v ekonomice.

Podle Statistics Canada, ekonomika přidáno 32,300 pracovních míst v Březnu, ve srovnání s očekáváním analytiků 20,100, a větší, než 15,400 práci přírůstků zaznamenaných v předchozím měsíci. Zejména, práce dodatky byly poháněny full-time zisky. Navíc, míra nezaměstnanosti beze změny na 5,8%, ve srovnání s únorem, a v souladu s očekáváním analytiků. Práce dodatky i nadále zůstat na vzestupný trend od druhé poloviny roku 2016. Na y-o-y základ, celková zaměstnanost vzrostla o 1,6%, nebo 296,000. Dolar, naopak, trpí slabé ekonomické údaje a nejistoty způsobené v důsledku Čínsko-AMERICKÉ obchodní války.

Podle amerického Bureau of Labor Statistics, non-farm sektoru přidáno 103 000 jejích pracovních míst v Březnu a minul očekávání analytiků na 188.000 práci přírůstky. Během předchozího měsíce, non-farm sektor přidal 326,000 pracovních míst. Nárůst zaměstnanosti byl způsoben především zdravotní péče, těžební a výrobní sektor. Kromě toho, podle Údajů Průzkumu Domácností, míra nezaměstnanosti beze změny na 4,1% v Březnu, ve srovnání s předchozím měsícem. Ekonomové očekávali, že míra nezaměstnanosti se sníží na 4.0%. To je šestý měsíc po sobě nezaměstnanost zůstává beze změny. Počet nezaměstnaných lidí v USA je o 6.60 milionů.

Reuters průzkumu analytiků ukázal, že výhled pro dolar je makléřského z důvodů, které nesouvisí s US-Čína obchodní války. Téměř 30 55 stratégové řekl, že jejich pohled na dolar výkon nezměnilo vzhledem k obchodní válce mezi USA a Čínou. Téměř 16 respondentů věří, že dolar bude dál oslabovat vzhledem k obchodní válce. Analytici se domnívají, že americký dolar by se vymanily z medvědí trend pouze tehdy, pokud ekonomika zůstane silnější po delší dobu, než se předpokládalo, nebo obchodní deficit výrazně zužuje. Tak, základy prospěch pokračování páru USDCAD pokles.

Jak je znázorněno v níže uvedeném grafu, pár USDCAD vytvořil hlavu a rameno vzor na grafu. Výstřih, který působí jako podpora, je také rozbité. Takže můžeme očekávat na měnovém páru podstoupit hlubší pokles. Money flow index čtení klesla pod 50. Takže, můžeme očekávat, že pár USDCAD se posunout dolů další.

Krátké pozice v blízkosti 1.2720, s příkazem stop loss nad 1.2800, se zdá být nejvíce ideální obchodu v tomto bodě v čase. Jakmile se měnový pár začne pohybovat směrem dolů, bychom se místo koupit, aby v blízkosti 1.2540 na pokrytí krátké pozice.

Navíc, můžeme také náš park přebytek finančních prostředků na opce smlouvy. Nicméně, dělat tak, požadujeme smlouvy platné do 18. dubna. Dále, pár USDCAD by mělo být obchodování v blízkosti 1.2720 v Forex trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: