Chesapeake pod Napětím tím, že Uchovávání Úvěrové Linky

 
Podíl cena ropy a producent zemního plynu Chesapeake Energy Corp (NYSE:CHK) vzrostl 34.44% na $6.05 na úterý. Hlavním důvodem pro růst cen akcií byl pozměňovací návrh zajištěného revolvingové úvěrové dohody společnosti s věřiteli. Tak, jak to vliv na podnikání, Chesapeake Energy? Racionální odpověď na tento dotaz bude umožnit obchodníkovi, aby pochopit převládající trend cen akcií.

V úterý, společnost zastavených nemovitostí, derivátů a téměř 90% ropy a zemního plynu majetku pro neomezený přístup na 4 miliardy dolarů úvěrové linie. Darováním majetku a dohodnout se na udržení likvidity nejméně 500 milionů dolarů, společnost odložila opětovné posouzení půjčky základnu tím, že věřiteli až do června roku 2017. Dohoda s věřiteli je platná až do roku 2019. V nedávné minulosti, věřitelé mají snížit úvěrové linky asi 12 firem o $3,5 miliardy.

Se změnou na místě, může společnost soustředit na prodej svých aktiv (cíl ve výši $500 milionů do 1 miliardy dolarů pro rok 2016) na vhodného kupce. Toto je navíc k $700 milionů prodeje aktiv vykázaných v čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2015. Zemní plyn a kapalný zemní plyn přispět 74% a 11% produkce. Olej přispívá 15% z celkové produkce Chesapeake Energy.

Citigroup vylepšila 2017 a 2018 vysoký výnos poznámky Chesapeake koupit. Navíc, fiskální rok 2016 konzervativní kapitálové výdaje vedení v rozmezí od $1,3 miliardy na 1,8 miliardy dolarů, což je o 57% méně než v předchozím roce, je přitažlivější pro investory. Společnost se také očekává, že prospěch z cena ropy se stabilizovala na $40 za barel jako jeho živý plot cena je $47.79 za barel.

Společnost oznámila pozastavení preferenční akcie dividendy v lednu 2016. To je navíc k pozastavení kmenových akcií dividendu uveřejněný loni v červenci. Populární a společné akciové dividendy škrty by ušetřit $170 milionů a 250 milionů dolarů ročně, resp. Ve fiskálním roce 2016 společnost očekává pokles v nájmu, provozní náklady a G&A náklady o 10% a 15%. Druhý největší producent zemního plynu v USA má zdobené dolů svou pracovní sílu o 15% v loňském září. Tedy, v zásadě, cena akcií energetické společnosti by měl zůstat rozsah vázán s býčí směr v krátkodobém horizontu.

Jak z grafu vyplývá, technicky vzato, akciový nadále dostávat podporu 3.70 úrovně. Bezprostřední odpor vůči uptrend je na 8. 50-denní klouzavý průměr nadále poskytnout podporu na skladě. Stejně tak indikátor RSI je směrem nahoru a čtení je více než 50. To znamená, celkové bullishness v pultu.

Tak, one touch opce smlouvy by bylo nejlepší návrh pro binární možnosti obchodník. Datum ukončení smlouvy by měl být ve druhém týdnu Května. Kromě toho, cílové úrovně 8 dolarů, nebo nižší, by jistě zvýší pravděpodobnost úspěchu v obchodu.

Nejnovější články: