Nadcházející Brexit Jednat Hlasování Drží Libru Medvědí

 

Po krátkém rally, Libra pokračuje sestupný trend vůči euru a americkému dolaru, jak to teď vypadá, že Britský parlament bude jistě odmítnout Premiér Theresa May je Brexit návrh. Na základě prohlášení Konzervativní, Práce a další strany, Poslanci, očekává se, že dohoda bude hlasovat dolů 235-339 Parlamentu. Z vysokého asi 1.3140, GBPUSD pár již ztratila 400 pips na obchod v o 1.2740. Jako trh smysly pravděpodobné, ne-jednat exit, Libra je pod obrovský prodejní tlak.

 

Britský Premiér se snaží získat podporu pro Brexit jednat

Britský Premiér, Theresa May, je cestování po celé délce a šíři země k získání veřejné podpory pro dohodu. Premiér otevřeně prohlásil, že její smlouva byla nejlepší člověk k dispozici pro zaměstnanost a hospodářství.

Premiér řekl, "Naše dohoda je nejlepší řešení k dispozici pro práci a naše ekonomika, že nám umožňuje počest referenda a realizovat příležitosti na Brexit."

Navíc, Premiér řekl minulý týden, že volba je mezi ní návrh a východu EU, kde se bude muset spojené KRÁLOVSTVÍ podnikání s bývalým v souladu s podmínkami Světové Obchodní Organizace.

Na Brexit dohody Vlády čelí pravděpodobně těžké hlasování v poslanecké Sněmovně na 11. prosince. V dopise zákonodárcům od Julian Smith, vláda je chief whip, v harmonogramu je uvedeno, že v parlamentu bude mít celkem pět dní diskuse o dohodě, začíná na 4. prosince.

Ale vývoj nezdá být v prospěch Může je Brexit řešení: existují hrsti zběhnutí z pro-Brexit členové její vlastní Konzervativní Strany a opoziční Labouristická Strana zřejmě nechce, aby se hlasy, protože nejsou nadšeni s tím, a tam je minimální šance, že dají vítězství.Května.

Zde jsou hlavní tábory v popudlivý 650-sídlo poslanecké Sněmovny, kde zásadní hlasování se očekává příští měsíc:

Evropská Výzkumná Skupina – skupina v čele Jacob Rees-Mogg a opírající se o bývalý Kabinet těžké váhy Boris Johnson a David Davis, zahrnující mezi 60 a 85 Konzervativní zákonodárci. Skupina laskavosti nebo listy žádný obchod s Kanadsko-styl dohody o volném obchodu.

Labour Party – Většina 257 Práce jsou zákonodárci ostře pro-EU a budou proti, Mohou jednat společně s představiteli strany. Jejich hlavním záměrem je pokus a vyrazil všeobecné volby nebo, pokud ne, stiskněte pro další referendum. Lidové Hlasování kampaň, která organizovala koordinovaný na celostátní úrovni prosadit další hlasování, spoléhá na podporou klenby-zástupci z Práce a Konzervativní strany.

Vedoucí práce Jeremy Corbyn, který přežil 2016 hlasování o nedůvěře tím, že Práce Poslanců ohromeni jeho slabou podporu pro EU, je proti, Může to v plánu, ale byl méně nadšený oživení referendum.

SNP: 35 Poslanců Skotské Národní Strany – nejvýznamnější blok po vládní Konzervativci a opoziční Strany Práce – jsou pevně ve prospěch EU a nesouhlasí s Květnem. Strana chce Británie pouze Skotsko – zůstat v rámci jednotného trhu a celní unie a zavázala hlasovat pro nezávislost, aniž by tento výsledek. To byl nesvěřené na podporu druhé referendum.

DUP: Democratic Unionist Party (DUP) ze Severního Irska, jehož deset Poslanců dát Může těsnou většinu v parlamentu, mají zájem příznivců Brexit – a proti Květnu je v plánu.

Skupiny, které jsou pravděpodobně hlasovat ve prospěch dohody, jsou následující:

Může věrných – většinu 315 Poslanců Konzervativci jsou pravděpodobně k pomoci premiérův návrh. Opoziční Liberální Demokraté jsou mezi nejvíce proevropské strany, ale Stephen Lloyd, jeden z jejich 12 Poslanců evropského parlamentu, má zlomené pozici podpora Může balíček.

Caroline Flint, praktické Práce MP představuje Brexit district, mohl také vrátit Může, aby se vyhnul riziku žádný obchod. Tam je zpráva, že malý počet Pracovních Remainers mohl vrátit plánu.

Podle MUFG analytici, odvolání Brexit dohody přivezl z Bruselu od Května letošního prosince by mohlo způsobit trhy se obávají, že tak-zvané "no deal" Brexit se stát všechno, ale nevyhnutelné. Pokud Parlament zamítne Brexit Accord, Libra je počasí trpí významnou pauzu od posledních rozsahy a dále klesat.

Nicméně, tento vývoj by být pouze začátek dlouhé-trvající období devalvace za Libru, což by opět zvýšilo inflaci a zeslabit růst reálného HDP, stejně jako předchozí odpisy udělal v návaznosti na hlasování v roce 2016 opustit EU.

Derek Halpenny, Evropské Vedoucí Výzkumu Trhu v MUFG, se domnívá, že výpověď dohody o vystoupení v parlamentu bude odemknout 'Pandořinu Skříňku.' Dále uvedl, že existuje příliš mnoho proměnných, aby spolehlivě počasí na konci výsledek parlamentních chaos.

Derek Halpenny, Evropský šéf trhy výzkumu na MUFG, řekl, "na Základě neúspěšné parlamentní hlasování, a za předpokladu, že místo, pak se obchoduje kolem dnešní úrovně očekáváme, že GBP/USD k poklesu rychle k 1.2000 úrovni. Náš rok-end GBP/USD předpověď na neúspěšné parlamentní hlasování je 1.2200. Pro Libra proti Euru by tam být výrazný rozdíl, ale rozsah, možná trochu méně, vzhledem k EUR/USD by být ovlivněn do určité míry."

Mezitím, představitelé EU jsou diskrétně snaží podpora Může tváří v tvář této domácí opozici, jak se snaží na trh jednat – a Tusk je řeč, že EU nemá zájem na sjednání další výběr uspořádání je část tohoto úsilí.

Tusk řekl: "Evropská Unie má jen dohodli na spořádaný rozvod s Spojené Království. Pár dní před hlasováním v poslanecké Sněmovně, to se stává více a více jasné, že toto řešení je nejlepší možné, ve skutečnosti, je možné pouze jednou."

Dále uvedl, že "Pokud tato dohoda je zamítnut v poslanecké Sněmovně." Tusk rovněž poukázal na to, že pouze možnosti, které jsou k dispozici, jsou "žádná dohoda nebo ne Brexit."

Pod jakýkoli styl Brexit, UK bude nakonec ekonomicky chudší ve srovnání se zbývající v EU, nová vláda analýz ukazují. Oficiální čísla ukazují, že britská ekonomika by mohla smlouva o 3,9% po dobu 15 let za Brexit plán Theresa May, ve srovnání se zbývající v EU. Ale ne-jednat Brexit by mohlo mít za následek 9.3% hit, podle posledních odhadů. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie zůstanou slabé na týden dopředu.

Historický cenový graf ukazuje pár GBPUSD se pohybuje v sestupném kanálu. Měnový pár je také obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Navíc, akumulace/distribuce indikátoru dosahuje nových minim. Výsledkem je, že obchodník má vyšší šanci na úspěch, pokud obchody jsou vyrobeny s medvědí pohled na libru.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: