Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 26. Únor 2018

Crypto trhu je opět vykazuje určité známky slabosti. Blokování Ethereum Klasické, všechny ostatní šifrovací tokeny ztratil hodnotu minulý týden. Byly tam dva důvody pro pokles. Za prvé, Komise pro cenné Papíry zatčen Jon Montroll, zakladatel BitFunder výměnu, pro běh neregistrovaný exchange a šidit investory. Při zatčení nemá nic společného s činností v crypto trhu, poplatky zvýrazněna nejistota, zda Bitcoiny a další krypto měn by měly být považovány za cenné papíry nebo nástroje žetony. To vyvolalo prodat na trhu. Prodejní tlak zesílil, jak se ve zprávách objevila informace, že Zaif exchange v Japonsku povoleno sedm svých klientů na nákup Bitcoin pro zero yen. To znovu zdůraznil, křehkého stavu digitálních aktiv. Malá chyba v kódování může mít za následek obrovské ztráty. Čtěte více zde a zde.

Pojďme se podívat na hlavní novinky vývoji vztahující se k nejpopulárnější crypto měn:
 
 
Bitcoin (BTC)
Cena Bitcoinu opět klesl pod klíčovou psychologickou úroveň $10,000. Neexistuje žádný zvláštní důvod pro pokles. Většina tohoto poklesu je připisována zisk rezervační prodejci, kteří vstoupili v blízkosti 6000 dolarů, pár týdnů zpátky. Na druhou stranu, USA-založená společnost Robinhood mobilní aplikace, začala nabízet žádné poplatky za obchodování s Bitcoin a Ethereum minulý týden. Jak jsme již řekli mnohokrát, Bitcoin má kříž nad $13,000 obrátit vzestupnou znovu. Do té doby, bude rozsah vázán mezi 8,800 a 11,200. Přečtěte si více zde.
 
Ripple (XRP)
San Francisco-založená společnost, která nabízí blockchain technologie na bázi real-time gross settlement systém pro podniky kované dalších pět aliancí v posledních několika dnech. Dva z nich jsou s bankami a zbytek jsou s převod služeb. Banky, které vstoupily RippleNet byly Itaú Unibanco (Brazílie) a IndusInd (Indie). Seznam úhrady služeb, které spolupracuje s RippleNet jsou InstaReM (Singapur), Beetech (Brazílie), Zip a Kompetence (Kanada). Cuallix, partner Zvlnění, potvrzuje, že se to začne používat Zvlnění je xRapid platformou pro peněžní převody. Čtěte více zde a zde.
 
Ethereum Classic (ATD.)
Crypto měna zůstává optimistický v očekávání zahájení předpokládané Callisto projektu Sítě na bloku 5500000 (přibližně 5. Března 2018). To není těžké vidlice Ethereum Klasický blok řetězce. Nicméně, to je samostatný blockchain na základě Ethereum protokolu. Nativní měna Callisto je CLO a bude vzduchu klesla na, ATD. token držáky na bloku 5,500,000. Projekt byl zahájen s cílem zlepšit škálovatelnost Ethereum Klasický blok řetězce a umožňují několik cross-řetězce služeb. Přečtěte si více zde.
 
 

Naše Forex Obchodování, Plán

Ethereum. Cena graf níže ukazuje, že ETHUSD dvojice čelí odporu od klesající trendové linie. Hybnost ukazatele se pohybuje pod čtení 100. Proto můžeme očekávat, že ETHUSD dvojice pro pohyb dolů další.

Krátké pozice může být otevřena využít na medvědí pohyb. Jsme raději vstoupit blízkosti 850, s příkazem stop loss nad 940. I přesto, že hlavní podpora pro ETHUSD pár je jen na 489, můžeme ještě knihu náš zisk blízkosti 600.


 
 

Naše Binární Obchodování Plán

Etheruem Klasika. ETCUSD pár je naše jasná volba pro otevření dlouhé pozice. Kryptoměna prolomil rezistenci na 33 úrovni. Kromě toho, indikátor hybnost má také přešel nad čtení 100. Proto pokračování současné rally se očekává.

Získat od uptrend, plánujeme investovat v call opce, kdy ETCUSD pár obchoduje v blízkosti 35 $v crypto trhu. Kromě toho, budeme vyberte možnost smlouvu s rozvazovací období jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: