Abeceda změní makléřského jako Zisk Chybět Odhady

 
Abeceda, Inc (NASDAQ:GOOG), mateřská společnost Google, minul zisk odhad analytiků v osmi z dvanácti posledních výdělků. To nebylo jiné. Společnost minul 2016 první fiskální čtvrtletí tržby a zisk odhad analytiků. Nakonec, ceny akcií Abecedy propadla o téměř 6% na $714.20 v aftermarket hodin. Nicméně, optimisté tvrdí, že s ohledem na minulost, cena akcií by se odrazí zpět velmi brzy. Posouzení základy společnosti by odhalit pravděpodobný vývoj.

Kalifornie založená společnost vykázala první fiskální čtvrtletí 2016 tržby ve výši $20.26 miliard, ve srovnání s $17.26 miliard v předchozím roce podobné období. Konsensuální odhad analytiků byl $20.37 miliard. První čtvrtletí čistý zisk ve výši 5,25 miliardy nebo 7,50 dolarů za akcii byla tak nižší než odhady analytiků ve výši $5.54 miliard nebo $7.96 na akcii. Abeceda uvedl připsat silný americký dolar za poklesem čistého zisku.

Segment moudrý, příjmy z Google (vyhledávače, YouTube, Android, atd.) vzrostl o 17% na $20.09 miliard na y-o-y základ. Společnosti, další podniky, které zahrnují Hnízdo, Google X a life science divize, viděl první čtvrtletí tržby dvakrát až $166 milionů na y-o-y základ. Nicméně, provozní ztráty prohloubil 3% na 802 milionů$, z $633 milionů eur v předchozím roce odpovídajícího období. To je předmětem zájmu analytiků, jak tyto podniky mohou nebo nemusí uspět.

Dalším problémem pro analytiky je, že při přechodu z plochy reklamy mobilní reklamy, souhrnná cena za proklik klesla o 9% o rok dříve. Mezitím, antimonopolní úřady v Evropě, varoval, že Abeceda je nevhodně pomocí jeho Android mobilní software, aby se zasadila své řady produktů. Tak daleko, jako je cloud jde o podnikání, společnost je daleko za Amazon, Microsoft a dokonce i IBM. V případě, že Fed zvýší úrokové sazby, pak by to dát další tlak na marže, jak je patrné v výsledky za první čtvrtletí. Tak, vzhledem k tomu, tyto faktory, to může být zřejmé, že cena akcií by zůstat rozsah vázán s medvědí směr v krátkodobém horizontu.

Akcie, jako graf jasně ukazuje, tváře hlavní překážkou na 756. Podpora existuje na 691. RSI se obrátil dolů a je na pokraji zlomu pod 50-mark. Proto je nezbytně nutné, aby cena akcií by vidět další minima v nadcházejících týdnech.

Pravděpodobné sestupný trend mohou být aktivovány prostřednictvím nákupu one touch opce smlouvy. Obchodník by měl také zajistit, že realizační cena je větší než nebo rovno $550, zatímco smlouva uplynutí času je ve třetím týdnu Května.

Nejnovější články: