Česká Koruna Oslabuje na Špatná Data PMI

 
V důsledku Brexit referendum, česká Republika viděl jeho směnný kurz měny prudce klesat stejně jako jakékoliv jiné Evropské zemi. Více než 10% z Koruny hodnota byla rozrušená, vzhledem k Japonskému Jenu. Od vysoce 4.506, kurz CZKJPY ponořil do 4.091 v řádu dvou týdnů. Oznámení o nový stimulační balíček Šinzó Abe povolena oživení měnového páru 4.382. Nicméně, vlastní slabosti české Koruny, z důvodů vysvětlených níže, vytáhl pár 4.22 v pátek je blízko. S ohledem na poslední ekonomický vývoj v Japonsku, jsme přesvědčeni, že CZKJPY bude dále klesat.

Česká Národní Banka předpokládá růst HDP v zemi zpomalit na 2,3% v roce 2016. Ekonomika rozšířila tempem 4% v roce 2015. PMI (Nákup Index Manažerů) čtení poklesl na 51,8 v červnu, od 53.3 v Květnu. Pokles čtení z předchozího měsíce znamená, že podnik čelí protivětru v aktuálním čtvrtletí. Míra nezaměstnanosti v červnu vzrostla na 11.40%, z 10.80% v Květnu.

Minulý týden v Japonsku, Premiér oznámil stimulačního balíčku Y28 bilionů dolarů (265 miliard kč). To byla vyšší než tržní očekávání Y20 bilionů. Po oznámení, Jenu klesl na trh je očekávání, že Bank of Japan bude následovat s podobným uvolnění měnové politiky opatření. Během dvoudenní měnové politiky setkání se konalo minulý týden, BoJ nechala úrokové sazby beze změny na -0.5%. BoJ pouze oznámila, že zvýší nákup burzovně obchodovaných fondů na Y6 bilionů, z aktuální Y3.3 bilionů. Bohužel, na trhu není ohromen tím, ETF kupní oznámení. Účastníci trhu nyní mají optimistický pohled na Jenu a je pravděpodobné, že přemýšlet o CZKJPY pár. Tak zásadně, můžeme doufat, že pro pokles v CZKJPY pár.

Takže, Forex obchodník může jít krátký blízkosti 4.23 s stop loss nad 4.25. Krátké pozici, může být zředěn v blízkosti 4.16. Riziko pro odměna poměr pro obchod je asi 1:3.

Aby se statný zisku, binární obchodník může vyzvednout žebřík, dát možnost smlouvy na CZKJPY pár. Nejnižší cílová cena v prodejní opce by měla být vyšší než 4.16. Čtyři týden časový rámec pro smlouvy uplynutím by zvýšit pravděpodobnost úspěchu v obchodu.

Nejnovější články: