MMF Snížila Výhled Růstu Austrálie

 
Špatné maloobchodní tržby a nižší než očekávaný obchodní bilance oslabil Aussie v prvním týdnu září. Sestupný trend byl také pomáhal tím, že prudký pokles cen železné rudy pod $60 za tunu práh. Naopak, Libra byla posílena tím, že silný růst v oblasti výroby a nižší, než se očekávalo bilance obchodu se zbožím. Od 6. září, pár GBPAUD získal o 1000 pipů pro záznam vysoce 1.7180. Očekáváme, že Libra zůstat v uptrend z důvodů uvedených níže.

Minulý týden EU je hlavní Brexit vyjednavač Michel Barnier uznal pokrok v Brexit mluví a je přesvědčena o dosažení průlomu v následujících dvou měsících. UK je vyjednavač David Davis je také ve shodě se stanoviskem Barnier. Podle obou stran, hlasovací práva a přistěhovalectví jsou dvě zásadní otázky, které jsou ještě musí být vyřešeny před zahájením diskuse o obchodu. Davis také řekl, že EU a spojené KRÁLOVSTVÍ jsou téměř na stejné lince týkající se zákonnosti občanů. Zatímco tam jsou některé mimořádně důležité otázky ještě musí být vyřešeny, trh by být rád, že si uvědomit, že obě strany jsou ochotni vše napravit do konce tohoto roku. To by působit jako podlaha pro Libru.

Mezitím, Mezinárodní Měnový Fond sekl Austrálie je výhled růstu HDP na 2,2%, z 3% předpověděl před šesti měsíci. Australská ekonomika je závislá hlavně na vývozu komodit a bydlení, které byly ovlivněny Cyklonu Debbie začátkem tohoto roku. Míra nezaměstnanosti je také očekává, že zůstat na 5,6% v roce 2017, místo klesá na 5,2%, jak se předpokládalo dříve. Znepokojující skutečností je, že země má nyní 1.10 milionů částečně zaměstnaných lidí. Mzdy tempo růstu 1,9%, což je sotva dost, aby kompenzovat zvýšení životních nákladů. V komentáři MMF downgrade, HSBC Austrálie hlavní ekonom Paul Bloxham řekl, že země bude jistě čelit recesi v určitém okamžiku v čase, poté, co se těší 26 let nepřetržitého hospodářského rozmachu.

Austrálie, spolu s Kanadou, stojí sám, když přijde na vysoké zadlužení domácností úrovní. To činí zemi náchylnější k rizikové prémie šoky. Vládní půjčky v současné době asi 20% HDP. Nicméně, to nezahrnuje státní vládní výpůjčky (cca 10% HDP) a podmíněné závazky (včetně státních záruk, které tvoří téměř 200% HDP). Nakonec, poptávka po železné rudy se očekává, že pokles v posledním čtvrtletí roku v důsledku rutinní uzavření Čínské ocelárny snížit znečištění ovzduší. To znamená, že politický vývoj prospěch posilování Libry, zatímco chudé ekonomický výhled se očekává, že držet Aussie slabé.

Na páru GBPAUD je obchodování v blízkosti hlavních úroveň podpory na 1.6790. Na Schaff trend cycle naznačuje přeprodané situaci. Proto očekáváme, že růstový trend pokračovat.

Získat z predikce, dlouhé pozice může být otevřena u nás na spotovém trhu. Vstupní a výstupní úrovně, které preferujeme, jsou 1.6790 a 1.7070, resp. Přejeme umístit stop loss níže 1.6690 omezit riziko.

Můžeme také zakoupit vysoké nebo vyšší možnost z binární broker, který nabízí týdenní období platnosti. Obchod bude zřízena, když GBPAUD pár obchoduje v blízkosti 1.6790.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: