Obchodní Strategie Jako ECB a BOC konají

 
Dvě významné události se rýsuje dnes, a očekává se, že budou nejdůležitější ve druhém čtvrtletí. Trhy se očekává, že silně reagují na oba: ECB (Evropské Centrální Banky) a BOC (Bank of Canada) setkání.

ECB začala 2015 tím, že mění způsob, jakým měnové politiky se přenáší, protože je mění jak počet zasedání v kalendářním roce, a den, kdy rozhodnutí o úrokových sazbách oznámil.

Pro mnoho let, jsme měli zasedání ECB na první čtvrtek každého měsíce. Od tohoto roku, budou nyní splňovat každých osm týdnů na středu.

Jako vždy, je to o tiskové konferenci a ne skutečná úroková sazba oznámení, dnes, stejně jako sazby jsou celkem nízké. Řekl bych, že v dolní hranice, kvantitativní uvolňování program, je na místě, takže nic nového se očekává v této oblasti.

Co byste měli hledat na tiskové konferenci?
Je Pan Draghi, Prezident ECB, s důrazem na lepší podmínky v Evropě? To by mohlo posílit společnou měnu tím, že trochu. Nicméně, toto by mělo být pouze dočasné, jako důraz bude kladen na řecké situaci a jak to může táhnout na Euro.

Jako pro BOC
Dnešní setkání je kapitál v tom, že objektivní pohled na ekonomiku Kanaďana, v tom smyslu, že minulý pátek dat pracovních míst, zatímco docela působivé, byl tvořen z převážně na částečný úvazek.

Pokud přidáte olej do rovnice pak máte úplný obraz o dopadu toto setkání, což ukazuje, že Kanadská ekonomika je silně závislá na tom, co se děje na trhu s ropou.

Z mého pohledu jsme neměli vidět žádné snížení sazeb, ale opět platí, že důraz je kladen na tiskové konferenci, a kontrolovat, zda medvědí tón je použit, jako by to mělo poslal CAD na slabší úrovně.

Jako strategie, jsem upřednostňují nákup EURUSD z nižší úrovně, a sice z pod 1.0460 oblasti, ideálně z níže 1.04 protože tato oblast má skákací potenciál.

USDCAD na druhou stranu je býčí, dokud 1.2700, kde bude krátký s stop loss na 1.2845 maxima by bylo moudré, co dělat.

Jako obvykle se takové události, podívejte se na volatilita stoupat na tiskové konferenci a očekávají, že začarovaný pohyby bezprostředně poté.

Nejnovější články: