Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 19. Března 2018

Kryptoměna trh začal klesat, minulý týden, a to především vzhledem k US SEC akce proti blockchain společnosti. Téměř 80 firem se zatím obdržel předvolání od regulátoru. Další, pokus o vloupání na Binance, jeden z největších kryptoměna výměny, také se obrátil medvědí náladu. Tempo poklesu se zvýšil tento týden poté, co Google oznámil, deku zákaz kryptoměn, Suroviny, a binární obchodování reklamy. Přesto, s ohledem na dlouhodobé vyhlídky na růst, Binance oznámila zahájení decentralizované výměny založené na blockchain technologie. Současné exchange bude i nadále fungovat jako obvykle. BNB, Binance token, bude aktualizován jako nativní měna Binance ekosystému. Decentralizované výměny bude také běžet na jeho vlastní mainnet. Čtěte více zde a zde.

Jako obvykle, pojďme se podívat na významný vývoj týkající se důležitých mince:

 

Bitcoin (BTC)

Pokles ceny Bitcoinu na $8,200 učinil život těžké pro horníky. Bitcoin mining již není tak výhodné, jako to bylo před dvěma měsíci. Na rozdíl od bloku odměnu, horník také vydělává z poplatků za transakce. Příchod SegWit měl za následek pokles poplatků za transakce až o 30 Satoshi za byte, od 1200 Satoshi za byte v prosinci. Crypto odborníci se domnívají, že několik uzlů může být vypnut, pokud Bitcoin klesá pod $4,000. Další významný vývoj týkající se Bitcoin je vydání blesku mainnet beta, což usnadňuje "Blesk Transakcí." Škálovatelnost je jedním z hlavních problémů, kterým čelí Bitcoin. Příchod Blesk sítě se očekává, že k vyřešení škálovatelnost problém. Více informací o dolování a Blesk sítě si můžete přečíst zde.

 

Ethereum (ETH)

Ethereum vývojáři pracují na vybudování Casper a Plazmy protokolu upgrady. Tyto aktualizace se očekává, že k vyřešení škálovatelnost problémy, kterým čelí Ethereum sítě. Nicméně, to může trvat měsíce, ne-li roky, problémy se vyřeší. Zvlášť, další společnost s názvem Loom Sítě úspěšně nasazen měřítka sítě pro dapps, kromě testovací stránky-Delegát volání. Podobný Blesk Sítě, Tkalcovský stav vytváří sidechains připojen k Ethereum mainnet. Každý dapp bude mít svůj vlastní sidechain, zatímco ještě zbývající vázané na bezpečnost Ethereum sítě. Přečtěte si více zde.

 

Ripple (XRP)

Před několika dny tam byla zpráva, že Tencent, velké obchodní skupiny, která provozuje Wechat app v Číně, plánuje investovat $2 miliarda v Zvlnění. Nicméně, to se ukázalo být řeči. Zvlnění dostal další přímý úder, když to ztracený případ proti R3 Holdco, Kanadská společnost a předchozí partner, v Kalifornii soud. Spor začal jako R3 obviněn Zvlnění neposkytnutí 5 miliard XRP žetony souhlasil, že bude vyplacena na základě dohody o partnerství. Zvlnění oplatil říká R3 vstoupila do partnerství pod špatnou záminkou. Hodnotu 5 miliard XRP tokeny je o 3,5 miliardy dolarů jako psaní. Čtěte více zde a zde.

 

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Ethereum. Ethereum se otočil slabý proti Bitcoin v grafu. Nativní měna smart smlouvy platforma se pohybuje po sestupné trendové linie. Dále, hybnost ukazatele klesla pod čtení 100. Proto očekáváme, že Ethereum (ETH), aby se další pokles proti Bitcoin.

Do obchodu sestupný trend, máme v plánu jít krátké v ETHBTC dvojice blízkosti 0.072, s příkazem stop loss nad 0.077. Také bychom zadat objednávku rezervovat zisk blízkosti 0.052.

 

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Bitcoin Peníze. BCH se otočil slabý proti Bitcoin (BTC) v posledních deseti dnech. Provádění SegWit několika poskytovateli peněženky, učinil Bitcoin transakce neuvěřitelně levnější. Kromě toho, zahájení blesk mainnet beta zvýšila naděje škálovatelnost řešení problémů Bitcoinu. Proto Bitcoin získává na síle proti altcoins, které byly vidlicový ze své sítě. Na BCHBTC dvojice čelí silné rezistenci na 0.138. Na druhou stranu, podpora existuje pouze na 0.096. Money flow index je také pod čtení 50. Proto očekáváme BCHBTC dvojice dále klesat.

Z jedné spolehlivé binární makléři, můžeme získat opce kontrakt, který je platný po dobu jednoho týdne. Můžeme vstoupit do obchodu pouze tehdy, pokud BCHBTC obchody poblíž 0.12 ve kryptoměna trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: