Silné Německé Tovární Objednávky Obrátit Euro Býčí

 
Po zbývající vzestupnou téměř tři měsíce, Euro, začal klesat na začátku září. I přesto, že ekonomika se zlepšuje a ECB se očekává, že snížení monetárního stimulu, stále, měna klesla vůči většině zemí skupiny G10 měn. Pokles byl spuštěn, když Mario Draghi, Prezident ECB, vyjádřil obavy z posílení Eura. Sestupný trend pokračoval na zadní katalánské referendum a násilné protesty, které se konaly později. Naopak, nečekané jestřábí postoj Fedu a Trump daňové reformy plánu obrátil Dolar býčí. Pořád, v týdnu před námi, očekáváme býčí rally v páru EURUSD z důvodů uvedených níže.

Minulý pátek, Federální Statistický Úřad (Destatis) Německo uvedlo 3,6% m-o-m zvýšení tovární objednávky v srpnu, vysoko nad 0,7% růst očekávali analytici. V předchozím měsíci, tovární objednávky poklesly o 0,4%.

Jinde v Evropě, Bank of France nahlásil snížil schodek běžného účtu ve výši 4.50 $ v srpnu, od €5.80 $ v červenci, a lepší, než analytici očekávání €5.40 $ deficitu. Zboží obchodní deficit snížil na €3.20 $ v srpnu, od €5.30 miliard dolarů v červenci. Na druhou stranu, přebytek služeb vzrostly na €0,8 miliardy, od 0,1 miliardy eur. Zejména, bez úprav, na finanční účet platební bilance se dostal do přebytku ve výši 1.60 $ v srpnu, od deficit ve výši 17,4 miliardy v předchozím měsíci.

Negativní vliv katalánské referendum je již blednutí jako ultra-nacionalistické strany nemají velkou podporu základny. Naopak, zprávy o vzniku koaliční vlády v Německu, později tento týden, by se výrazně zvýšit Euro.

V USA Úřad Statistiky Práce uvádí 33.000 pokles non-farm payrolls v září. To je první pokles od září 2010. Postavy také zlomil 90-měsíc pruh práci v soukromém sektoru růst. Pokles byl způsoben především hurikán Harvey a Irma. Přesto analytici očekávali přírůstek 82.000 pracovních míst v září. V srpnu, soukromý sektor přidal vzestupně revidován 169,000 pracovních míst.

Kathy Lien, Generální Ředitel BK Asset Management, prohlásil, že nedávné projevy Fedu naznačují, že centrální banka může zpomalit frekvenci úrokových sazeb v následujících měsících. Že tlumí vyhlídky rally na americkém dolaru. Tak, ekonomické údaje a politický vývoj pro krátkodobé rally v páru EURUSD.

Na páru EURUSD se obchoduje v blízkosti hlavní úroveň podpory na 1.1670. Kromě toho, pozitivní divergence je také vidět mezi cenou a MACD indikátoru. Můžeme tedy očekávat, že býčí zvrat v páru EURUSD. Další významný odpor pro pár je na 1.1910.

Můžeme otevřít dlouhou pozici v EURUSD páru blízkosti úrovně 1,1700, s příkazem stop loss níže 1.1610. V případě, že pár se pohybuje nahoru, jak se očekávalo, pak jsme se ukončit obchod v blízkosti 1.1910.

Navíc, můžeme se rozhodnout pro volání možnost získat od uptrend. Call opce, která zůstává aktivní až do 17. října, se zvedl od jednoho z našich spolehlivé binární makléři. Bude možnost si koupila, když páru EURUSD obchoduje poblíž 1.1670.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: