Býčí Výhled pro Amazon jako Zisk Stoupat

 
Amazon (NASDAQ:AMZN) dnes oznámila své zisky minulý týden, a výsledky byly prostě ohromující. Všechny odhady byly poražen a nyní analytici jsou zvýšení prognózy pro cenu jejich akcií ze současných $500/akcii celou cestu až na $700/akcii.

Je to realistická prognóza, a pokud ano, jaká by byla doba, než se takový krok?

Řekla bych, že to závisí méně na Amazonu, ale ještě na dvě další akce: potenciální zvýšení úrokových sazeb Fed a Čínských akciových trzích.

Důvod, proč prognózy závisí méně na Amazon, je to proto, že současné výdělky byly tak dobré, že jsou překvapeni, prakticky všichni. To ukazuje vizionářské vedení a pokračování ve stejném směru, což je nyní chápáno jako "norma" pro tuto inovativní společnost.

V poslední době, Amazon oznámil, že spouští novou platformu přinést podnikatelů blíže k zákazníkům a že "Amazon Launchpad" je realitou již nyní. To ukazuje, inovace, a spolu s jejich divoce úspěšné podnikání cloud, Amazon tipy na další úspěch v budoucnosti pro společnost.

Jemnější je situace s Fed, jak se připravit na výlet sazby. Tento krok je také měl být začátek cyklické zpřísnění období. Zvýšení sazeb by NÁM měl přinést akcie nižší, a udělat pro silnější dolar. To by se mělo projevit do indexy pohybující se nižší a AMZN nebude jinak.

Nicméně, to je těžké něco dodávat zvýšení úrokových sazeb ve Spojených Státech jako výhody nižší ceny ropy vlastně táhne na americkou ekonomiku. To je proto, že většina pracovních míst, které řídil toto oživení v USA byly v ropných státech jako Oklahomě a Texasu, a nižší ceny ropy nakonec bude znamenat méně pracovních míst v této oblasti.

Čína je v situaci nepomůže, neboť globální poptávka po Čínských výrobků je zpomaluje. Jejich nedávné akciový trh problémy jsou také tím, že situace je tam velmi křehké, i když nedávné Čínské HDP ukázal, 7% ekonomický růst.

Můj názor je, že Fed nebude fed sazby v dohledné době, a to znamená, že akcie bude mít jeden způsob, jak ulice. Co bych udělat, je čekat měsíce července až do konce, a od srpna jsem favorizovat call opce pro AMZN s konci měsíce datum vypršení platnosti jako tlak na Fed bude montáž na srpen. V takovém případě, AMZN by měly těžit nejvíce, jak každý z NÁS data slečna v srpnu bude zvýšení sazeb odkládá stále více a více do budoucnosti.

Nejnovější články: