Robot a Algoritmické Obchodování

Obchodování na finančních trzích, by měl nejprve začít s jasnou představu o tom, jak všechno funguje. V ideálním případě, musíte vědět, důvody, proč trhy jsou v pohybu, jak je rozpoznat a jaké prvky jsou zapojeny v těchto návrzích dříve, než můžete dokonce začít řiďte efektivně. Nicméně, to není nutné pro vás být analytický génius s cílem postoupit do obchodního světa úspěšně. Jen musíte být vědomi možností a nástrojů k dispozici pro vás v průběhu celého procesu.

Před desítkami let roboty byly následující lidský vstup, když to přišlo k obchodování. Dnes je to naopak. Obchodníci jsou v čele automatizované systémy, jako je HFT (vysokofrekvenční Obchodování), nebo algoritmické obchodování, které je nyní dominantní na trhu.

Na HFT odvětví je enormní; zastoupen superpočítače, které se tisíce obchodů za sekundu. Je to ohromující rychlost. Například, se domnívají, že maloobchodní obchodníci používají účty s pěti číslic a klasické EURUSD citát, který vypadá jako tento: 1.10199. To znamená, že pokud se trh pohybuje do 1.10399 a dlouhou obchodu byl vydán, zisk představuje 30 pips. Na HFT průmysl je schopen obchodů, které se změní v 9, nebo dokonce 10 desetinné číslo – malé, nepatrné pohyby, které jsou dost pro zesvětlení rychlý obchod.

Rychlost je hlavním důvodem pro násilné pohyby na trhu. Na přesný okamžik, že klíč je vydána zpráva, existují algoritmy, které jsou naprogramovány tak, aby obchodní zprávy v konkrétním způsobem.

Před důležitou událostí, jako jsou Spojené Státy, NFP (Non-Farm Payrolls), algoritmy jsou naprogramovány tak, aby koupit nebo prodat, na základě údajů, výsledky aktuální vydání, ve srovnání s předpokládanou číslo. Pokud prognózy čísla jsou známa předem, a NFP přijde lepší než toto číslo, algoritmy koupit americkému dolaru. Pokud počasí čísla jsou nižší, než se očekávalo, které prodávají. S těmito transakce provedené tisíce za druhé, trhy se pohybují v mrknutí oka. Teprve po těchto algoritmů obchodování, lidé se začínají podílet na klasické obchodování.

Maloobchodníci mohou i program jejich vlastní roboty nebo Ea (Expert Advisors). Každý obchodní platforma v současné době nabízí tuto možnost, a pomocí jednoho nebo více technických ukazatelů, strategie mohou být kódovány pomocí kódování programů. Nejen, strategie mohou být kódovány, ale to může být automaticky zpětně testovány s cílem zjistit, zda to bylo výhodné během stanoveného období, před zahájením v jakékoli živé prostředí.

Pokud máte pocit, připraveni dát šanci pak moje jediná rada je, že byste měli mít na paměti omezení žádné automatizované pomoci. Takový nástroj je pouze schopen dělat svou práci, když cesta je jasná pro to, aby tak učinily. Jakmile připojené do grafu, robot nebo EA bude zastavit obchodování okamžiku, kdy jste blízko vaše obchodní platforma. Aby se zabránilo tento problém, VPS (Virtual Private Server) je nutné.

Očekává se, že v nadcházejícím období bude obsahovat nové algoritmy a roboti vliv na trhy, takže prostředí ještě více komplikuje. Obchodní techniky bude nepochybně i nadále následovat, vyvíjející se v partnerství s těmito technologický vývoj. Je to obchodník odpovědnost jít s dobou, pokud chtějí zůstat na vrcholu své hry.

OBCHOD NYNÍ

Obecné Upozornění na Riziko: Váš kapitál může být v ohrožení. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Nejnovější články: