Moru Prasat A Průmysl Pokles Zisku Oslabuje Čínský Jüan

 

Čínský Jüan oslabil v úterý jako zprávy z Afrického moru prasat poslal hospodářské vlnky v celém zemědělském sektoru národa. Medvědí zprávy však nekončí, jako průmyslové zisky zpomalil v říjnu a prognózy ukazují, že v příštím roce růst bude v pohodě. Trump prohlášení také zasáhla Čínská měna po označení možnosti další kolo celních sazeb.

 

Afrického moru prasat, slabé průmyslové zisky a Trump prohlášení ovlivňuje juanů

Africký mor prasat se rozšířil do 20 provincií a měst v Číně, včetně Pekingu a Chongquing je vnitrozemské metropole, hrozí největší světové trhu s vepřovým masem. Od srpna, moru prasat, má za následek usmrcení zhruba jeden milion prasat a vláda zakázala většina z 700 milionů prasat, z odeslány. Tento trend byl narušen zásob a zásilek do velkých měst, což je hrozné zprávy pro venkovské oblasti národa.

Čínské prase už zemědělci bojují s rostoucími náklady na krmiva, uprostřed Pekingu obchodní spor s USA. Bez ohledu na americko-Čínské obchodní spor, zemědělci poukazují na to, že mají sotva podařilo zlomit i se současnými cenami. Nicméně, pokud vypuknutí eskaluje v nadcházejících týdnech, mnoho zemědělců může být tlačena do červené. Nemoc nemá vliv na člověka, ale to je infekční mezi prasata.

Zisky v Číně hlavních průmyslových firem rostla o 13,6% rok-na-rok v prvních deseti měsících roku 2018, z 14,7% rozšíření pro leden-září, období, Národní statistický Úřad (NBS) v úterý řekl. Průmyslové zisky vzrostly o 3,6 procenta v říjnu o rok dříve 548 miliard juanů ($78.92 miliard), sedm-měsíční minimum a pokles ze zářijových 4,1 procenta zisku, NBS, řekl v úterý.

Zisk Čínských průmyslových společností se ochladí šestý měsíc v říjnu, s tovární ceny a prodejní ceny změkčení uprostřed nejistoty vyplývající z Čínsko-AMERICKÉ obchodní války. Čína a USA mají facku tarify na miliardy dolarů každý další zboží, bolí výroby a zastínění globální růst výhledy.

Někteří ekonomové se domnívají, že ziskovost v příštích měsících bude i nadále zhoršovat. Ekonomové z Japonska Nomura se domníval, že sestupný trend bude pokračovat, "vzhledem k oslabení domácí poptávky, již tak vysoké náklady na financování, rostoucí úvěrové selhání a eskalaci čínsko-AMERICKÉ obchodní konfliktu."

Soukromý sektor čelí několika překážkám, jako 2019 přístupy. Bylo to minulý týden uvedl, že Čína čelí vlně firemních krachů v důsledku rostoucích výpůjčních nákladů a klesající juanů. Nová studie University of Renmin naznačuje, že Čínský ekonomický růst se předpokládá, že dosáhne 6,6% v roce 2018 a pak se zpomalí na 6,3% v roce 2019. Jak se očekávalo, a to jak obchodní spor a strukturální reformy jsou hlavními příčinami prudkého růstu.

Konečně, americký Prezident Donald Trump prohlášení signalizace pravděpodobné, celních sazeb na Čínské zboží v hodnotě stovky miliard dolarů má obavy mezi investory po celém světě.

S odkazem na zbývající Čínské dovozy, které zatím nebyly plácl s tarify, Trump řekl, "Pokud se nám nepodaří dohodnout, pak dám $267 miliard na další. Jediná dohoda by Čína musí otevřít své zemi konkurenci ze Spojených Států."

Moru prasat, pokles průmyslové zisk, a Trump je škodlivý očekává se, že udržet juanů slabý v blízké budoucnosti.

USD/CNY měnovém páru vzrostl o 0.18% na 6.9567, od otevření 6.9408, v úterý.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: